Inzerce: nabídka

Nabídka ostatní:
ponuka pôžičky medzi vážnym jednotlivcom e-mail: naomi099anne@gmail.com Potrebujete úver, banka vás odmieta a chcete mať pôžičku na podporu vašich potrieb bez problémov. Či už je vaša finančná situácia. Ponúkame úvery vo výške od 3000 do 500.000 euro hypotéky, komerčné pôžičky, medzinárodné pôžičky, osobné pôžičky a exkluzívne pôžičky. Ponúkame úvery, ktoré sú k dispozícii partnerstvám, iným verejným a súkromným subjektom a mnohým ďalším. sme k dispozícii na adrese: naomi099anne@gmail.com
Inzerát vložen před: 1 den 3 hodiny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den, jsem 27-letá, štíhlá, černovlasá, energická slečna,která omylem zabrouzdala do ekonomického odvětví. Chtěla bych se vrátit k divadlu, kterému jsem se věnovala jako malá, a absolvovala jak tuzemské,tak i zahraniční kompazy. Život je hra s emocemi, které já dokážu vložit do divadelních her na parketech divadla. Každá práce je dřina, herectví a divadlo není vyjímkou,avšak když práce baví i ta dřina je příjemná. Zkušenosti s divadlem i natáčením mám, vyjadřování a artikulaci na skvělé úrovni, prosím jen Praha / Středočeský kraj. Budu se těšit.
Inzerát vložen před: 10 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den, mé jméno je Josef Kořínek, je mi 17 let a jsem začínající herec. zkušenosti s divadlem mám. Působil jsem v jihočeském divadle a jelikož se stěhuji do prahy, musel jsem tam skončit. Jinak mám za sebou i filmové role , a role v reklamě. Myslím si,že herectví je moje budoucnost, nechci se toho vzdát. chci rozvíjet svůj talent dál a naplno se tomu věnovat.Herectví zatím ale nestuduji. Tak Vás prosím, jestli by měl o mě jako o začínajícího herce někdo zájem a vzít si mě k sobě, ozvěte se mi. Budu za každou Vaší nabídku vděčný.
Inzerát vložen před: 11 týdnů 19 hodin Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den, jsem 27 letý středoškolský učitel z Prahy, a po dlouhé době hledám angažmá v nějakém malém divadle. Zkušenosti s herectvím i zpěvem mám, dále hraji i na kytaru a baskytaru. Rád píši básně a rád bych tímto našel spolek, který je profesionální v přístupu, ale neberou se lidé zas až tak moc Vážně :-). Momentálně se věnuji divadlu pouze pasivně, ale i tak jsem našel zalíbení v některých moderních inscenacích.Děkuji za případné odpovědi. Matěj
Inzerát vložen před: 13 týdnů 4 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Traditional theatre through a contemporary Physical Theatre approach! International Summer Intensive Theatre Lab Meyerhold. Chekhov. Stanislavsky. Biomechanics. Psychological Gesture. Physical Action. Active Analysis. Dates: June 29 - July 6 Retzhof Castle - Leitring, Austria Intensive training with passionate professional artists from different corners of the globe! Dancers, movers, actors, mimes, circus performers and those who are interested in professional theatre scene are welcome!
Inzerát vložen před: 14 týdnů 6 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Dobrý den, vím, že to nemá s herectvím nic společného, ale tady jsem se vždy dočkala brzké odpovědi. Hledám holky od 5. třídy ZŠ na roztleskávačky.
Inzerát vložen před: 15 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Jmenuji se Nikola a je mi 18 let. Studuji filmovou školu a ráda bych se přidala ke skupině lidí, kteří hrají pro radost. Zkušenosti mám pouze amatérské.
Inzerát vložen před: 15 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Zdravím, hledám divadlo či divadelní soubor na Vysočině a okolí, kde hledají nového člena od sezony 2018/19. Případně Brno a okolí s možností proplacení cesty. Je mi 19 let a mám bohaté zkušenosti s amatérským i profesionálním divadlem, kde jsem nějakou chvíli působil. Hledám ideálně soubor, kde nazkouší hru a jezdí s ní po více místech delší dobu (zájezdové divadlo), ale nebráním se krátkodobé spolupráci. Věnuji se také autorské tvorbě a režii, takže se nebráním vzájemné tvorbě představení, či zrežírování Vaší hry ;) Pokud máte zájem, kontaktujte mě prosím na email: tomas.blog@seznam.cz ,díky
Inzerát vložen před: 15 týdnů 4 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Jsem 21ti letá slečna, 170cm, ráda bych se k divadlu vrátila, chodila jsem 3 roky na dramaťák a moc mne to bavilo, mám čas každý den po 18:00. Vyžívám se v dramatu, ale také snových postavách. Praha
Inzerát vložen před: 17 týdnů 6 dnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Dobrý den, nabízíme hezký kostým stromu. jako nový, jen asi bude potřeba ho dát vyčistit. Sloužil při prezentaci nového produktu, nyní leží ve skladu a je mu smutno. Rad by zase mezi lidi. Je to dub, ale při troše fantazie může vypadat i jako brokolice s hnědou nohou.
Inzerát vložen před: 21 týdnů 6 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den, Jmenuji se Adél a chtěla bych se přidružit k divadlu. Jako malá jsem hrála a chtěla bych se k tomu znovu vrátit. Je mi sedmnáct let a pobývám na Nymbursku. Na zkoušky bych se mohla dostavovat nejlépe pátky - neděle. Moje zkušenosti jsou tedy ty z dětství, a pak jen komparzní. Věřím ale že bych se byla schopna naučit cokoliv co by mi bylo zadáno. Kdyby někdo chtěl do spolku amatérku, která by se naučila cokoliv a byla by nesmírně vděčná a za každou roličku, jsem tady :)
Inzerát vložen před: 22 týdnů 3 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den, jmenuji se Natálie, je mi 16 let a teprve hledám cestu ve svém životě. Jako skoro každá holka, i já bych chtěla zkusit hrát. Nemám žádné zkušenosti, ale opravdu rychle se učím a tak trochu cítím, že tohle je správná cesta. Zpívám, hraji na klavír a cimbál, miluji sporty, jsem opravdu přizpůsobivá a flexibilní. Bydlím daleko, a protože o tohle vážně stojím, byla bych ochotna dojíždět vlakem klidně i do Brna, i přes studium a volnočasové aktivity. Děkuji moc za přečtení. Přeji Vám krásný den, Hulvová Natálie
Inzerát vložen před: 23 týdnů 16 hodin Kontakt
Nabídka ostatní:
Zdravím všechny! Jsem herečka. Je mi 30 let. Hraji profesionálně divadlo. Pracuji také před kamerou - jak herectví (mluvené, nemluvené role), reklamy, pořady..., tak na regionální TV v Plzni, kde mám své pořady, kterými provázím. Práce před kamerou mne baví. Budu ráda, když se mi v případě Vaší potřeby ozvete. Ať už se to bude týkat herectví, moderování (pořadů, společenských akcí), či dalších věcí. Sdělíme si víc, pošleme fotky, portfolio...atd. Dejte vědět.
Inzerát vložen před: 28 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Pokud někdo hledá živou kulisu, podržtašku nebo tak něco, tak jdu do toho. Nezpívám. Zkušenosti s rolí němého moldavského kouzelníka a s amatérským filmem. Žánrově téměř nevymezen. Praha.
Inzerát vložen před: 30 týdnů 2 dny Kontakt
Nabídka vybavení:
Daruji stylové oblečení a boty. Po vyklízení rodinného domu mám větší množství originálního retro oblečení různého stylu - hlavně dámské šaty, halenky, svetříky atd. a také originální retro dámské boty, většinou střevíčky a kozačky, vše vel. cca 39. Vše ráda daruji k dalšímu upotřebení, nejsem zastáncem vyhazování hezkých funkčních věcí. K vyzvednutí v centru Brna. Podmínkou je, že si zájemce vezme všechno a o nehodící se zbytek se postará sám. Budu ráda, když jako "protidar" připutuje cokoliv nacítěného :) SPĚCHÁ
Inzerát vložen před: 31 týdnů 5 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi 25 let a žiju v Brně. Miluju hraní v divadle, ale pravda je, že tak půl roku jsem neměla možnost nikde hrát a moc mi to chybí. Tak kdyby si našel někdo, kdo by mě vzal pod svá křídla bylo by to skvělé :) Nejlépe v Brně. Tak zatím. Ahoj.
Inzerát vložen před: 33 týdnů 4 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Hledáte kvalitní ale přitom levné společenské šaty? Navštivte náš internetový obchod http://www.spolecenskesaty.cz/ a vyberte si své dokonalé šaty.
Inzerát vložen před: 35 týdnů 5 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, chtěla bych si zkusit hraní. Nehledá tu Někdo herečku. Pouze ale jen z Opavy, Kopřivnice, Orlové nebo Ostravy. Pište, mám opravdu velký zájem zkusit si v něčem zahrát.
Inzerát vložen před: 37 týdnů 15 hodin Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, právě jsem přišel z divadla a sakra moc mi chybí dny, kdy jsem hrával na prknech. Je mi 23 let a mám zkušenosti s hraním v muzikálech i činohrách. Pokud hledáte do svého kolektivu člověka s hromadou šílených nápadů a láskou pro divadlo, jsem to právě já. P.S. Taky mám maturitu ze zpěvu a umím brnkat na kytaru :D
Inzerát vložen před: 37 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den. Možná to někomu připadá banální, ale můj sen je zahrát si v muzikálu. Ať už křoví nebo něco jiného. Je mi 15 let,od malička se věnuji zpěvu a chvíli jsem chodila i do Dramatického oboru. Studuji první ročník Pedagogické školy.Byla bych ráda za jakoukoliv nabídku nebo za radu, jak se dostat blíže k tomu co chci dělat. V téhle branži se neorientuji a už nevím co bych pro to měla udělat.
Inzerát vložen před: 38 týdnů 6 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Chci hrát divadlo: Dobrý den, jmenuji se Vendula Slaninová, je mi 28let a ráda bych se připojila k amaterskému sboru a hrála. Žiji v Praze, jsem 168 cm vysoká hnědooká tmavovláska. Herectví mne vždy bavilo, jen jsem k němu neměla moc příležitostí, snad jen školní. Ráda se učím novým věcem, jsem flexibilní, aktivní, mám ráda adrenalin a velice nerada se nudím. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na email. Přeji hezký večer,Slaninová
Inzerát vložen před: 40 týdnů 13 hodin Kontakt