Inzerce: nabídka herců

Chci hrát divadlo:
Nabídka půjček v České republice kathleencassand80@gmail.com Dobrý den, madam a pane. Nabízíme úvěry komukoli, kdo nás může splácet s roční úrokovou sazbou ve výši 2%. Náhrady budou upraveny na základě měsíčního rozpočtu. Naše podmínky jsou jednoduché a dobře definované. Můžete získat půjčku od 2 000 € do 9 000 000 € v závislosti na Vaší volbě. Můžete stanovit úhradu měsíčního rozpočtu. E-mail: kathleencassand80@gmail.com
Inzerát vložen před: 2 týdny 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Zdravím spolky amatérské! Jsem již 34-letá žena cítící se tedy spíše jako slečna a ráda bych zase rozvířila stojaté hladiny pracovního života nějakým vstupem do jiného charakteru. Hrát byl vždy jeden z mých snů a ráda bych dostala příležitost u nějakého zajímavého divadelního projektu, kde můžu uplatnit své bláznivé i duchovní sklony. Typologicky jsem něco mezi dlouhou vílou a bojovnicí s přísným pohledem :D Výška je 177cm, vlasy dlouhé rezavé a jsem spíše světlejší typ. tak kdyby jste mě někdo chtěli mezi sebe, neváhejte mě kontaktovat! Moje lokality: Praha 7, 2, 3, 6...
Inzerát vložen před: 5 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahojda, jmenuji se Michal a je mi 26 let... Rad bych touto cestou nasel cestu zpet tam, kde mi byvalo dobre - tj. u divadla... :) budu rad za kazdou prilezitost :)... jsem otevreny clovek, ktery ma rad legraci... vice info osobne, nebo elektrokomunikacne... :) (Praha)
Inzerát vložen před: 5 týdnů 6 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Mé jméno je Marek Šmíd, je mi 20 let. Hnědé vlasy kratší vlasy, 172 cm, nosím brýle. Foto v emailu (či pro zájemce - > facebook v kontaktu) Na gymnáziu jsem vždy byl součásti hereckého kroužku a rád bych si občas znovu něco zahrál. Jsem sportovec, nadšenec do vědění a rád se dobře oblékám. Nikdy jsem neměl problém s časovým rozvrhem a zapamatováním si řádků. Jsem hrozně zapálený, iniciativní.
Inzerát vložen před: 9 týdnů 5 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Zdravím Vás, pokud by někdo chtěl do svého divadelního, či filmového projektu člověka - 29 letého, již starého muže z Prahy, který není žádný tintítko, ani atomovka, zkrátka kluk typu medvěd - chlupáč - plešoun - přiměřených rozměrů, tak mi napište. Nebudu tady psát, jak si chci zahrát divadlo a toužím po rozzářené tváři spokojeného diváka, protože to tu chce asi každý inzerující. Myslím si, že to umím, zazpívat snad také něco dovedu, na nic, kromě nervů, nedrnkám. Tak pokud by byl zájem, jsem k dispozici v Praze. Kdysi jsem už také ochotničil, bylo to celkem fajn. Tak, pokud chcete, pište.
Inzerát vložen před: 9 týdnů 6 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Hezký den všem, jmenuji se Lucie je mi 23 let a moc ráda bych si zahrála jakoukoliv roli v divadle ať už je to křoví a nebo šašek, mám ráda dělat srandu pro ostatní, z ostatních a ze sebe. Zkušenosti nemám, jen nějaký ten dramaťáček v období dětství. Poslední informace ode mě pro Vás, jsem z Děčína. Neváhejte mě kontaktovat kdykoliv.
Inzerát vložen před: 10 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj,jmenuji se Zuzana.Od dětství mám sen hrát v divale bohužel k tomu nebyli možnosti. Nemám žádné zkušenosti,ale každý musíme někde začít. Je mi 22 let , jsem vysoká štíhlá brunetka. Miluji adrenalin, ráda se učím novým věcem.Řekla bych o sobě, že jsem velký dříč a jsem ochotná věnovat tomu úplně vše, abych svých snů a cílů dosáhla.Od herectví neočekávám publicitu, jen vím, že to je něco co mě dokáže naplňovat. Chtěla bych divákům vnést krásný celoživotní požitek a úsměv na tvář.Myslím si,že i malý člověk dokáže čelit velkým věcem. Jsem mobilní,žiju v okrese Jičín ochotna 100 km max.dojížde
Inzerát vložen před: 13 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, hledám jakoukoli možnost, zkušenost s herectvím, chci se věnovat herectví a mít to jako krásný koníček:-) Taky zpívám a fotím. Hledám talentované, kreativní a sympatické lidi, kteří jsou na tom stejně a rádi by něco tvořili, vytvořili něco nového. Ať už lidi, co chtějí hrát, režírovat, zpívat, tančit, hrát na piano, kytaru.. :-) Fotky na FB: Lucie Marinoniusová, Ostrava a okolí.
Inzerát vložen před: 13 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, hledám jakoukoli možnost, zkušenost s herectvím, chci se věnovat herectví a mít to jako krásný koníček:-) Taky zpívám a fotím. Hledám taky talentované, kreativní a sympatické lidi, kteří jsou na tom stejně a rádi by něco tvořili, vytvořili něco nového. Ať už lidi, co chtějí hrát, režírovat, zpívat, tančit, hrát na piano, kytaru.. :-) Fotky na FB: Lucie Marinoniusová, Ostrava a okolí.
Inzerát vložen před: 13 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, hledám jakoukoli možnost, zkušenost s herectvím, chci se věnovat herectví a mít to jako krásný koníček:-)Taky zpívám. Hledám taky talentované, kreativní a sympatické lidi, kteří jsou na tom stejně a rádi by něco tvořili, vytvořili něco nového. Ať už lidi, co chtějí hrát, režírovat, zpívat, tančit, hrát na piano, kytaru.. :-) Fotky na FB: Lucie Marinoniusová, Ostrava a okolí.
Inzerát vložen před: 13 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, hledám jakoukoli možnost, zkušenost s herectvím, chci se věnovat se herectví, a mít to jako koníček:-) Zpěv, herectví. Hledám taky talentované lidi, kteří jsou na tom stejně a rádi by něco tvořili semnou. Fotky na FB: Lucie Marinoniusová, Ostrava a okolí.
Inzerát vložen před: 13 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, hledám jakoukoli možnost, zkušenost s herectvím, věnovat se herectví, a mít to jako koníček:-) Zpěv, herectví. Hledám taky talentované lidi, kteří jsou na tom stejně a rádi by něco tvořili semnou. Fotky na FB: Lucie Marinoniusová, Ostrava a okolí.
Inzerát vložen před: 13 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, toužím hrát divadlo, byla bych ráda, kdyby bylo honorované. Píšu pohádky pro děti a hrála jsem je, jenže mi vypadla kolegyně... pořádaly jsme spolu dětské dny, maškarní a mikulášské... a já toužím stále hrát. Pokud dostanu jakoukoiv roli přes agenturu, všude za mnou chodí, že jsem fakt dobrá. Miluju to. Chcete mě ? :D Michala Mašková pěkných 40:-) a je se mnou prča :-) 601315487
Inzerát vložen před: 14 týdnů 6 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj. Jmenuji se Adéla a je mi 15 let.Již jsem hrála v nezavislém filmu a absolvovala připravné herecké kurzy na konzervatoř. Také už čtvrtym rokem chodím do dramatickeho kroužku. Ráda si zahraji ve filmu,v divadle i reklamách.Předem děkuji :)
Inzerát vložen před: 16 týdnů 4 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den, jsem starší (důchodového)věku žena se smyslem neustále poznávat svět a nové zážitky, která by si ráda zahrála v nějakém ochotnickém divadle v Praze. Mám několikaletou zkušenost z toho oboru - amatérské divadlo. A absolvovala jsem dva kursy herectví.
Inzerát vložen před: 16 týdnů 6 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den. Mám zájem přidat se k vašemu souboru. Jmenuji se Iva Žílová, je mi 40 let, ale duší věčná puberta :-) Bydlím v Praze. Hraji v am. divadelním souboru DiAj a dříve jsem působila v Divadle na Vísce Hořovice. Děkuji moc za odpověď. S pozdravem Iva Žílová
Inzerát vložen před: 17 týdnů 6 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, je mi 16let a studuju Střední odbornou školu sociální svaté Zdislavy, ráda bych se opět venovala divadlu, jelikož po celou dobu studia na ZŠ jsem byla v souboru při škole, se kterým jsme měli premiéru jedné naší inscenace ve Švandově divadle na Smíchově. Na jevišti mi nedělá problémy se nějak předvést. Pokud bych mohla patřit opět do nějakého souboru, byla bych ráda. Pro nějaké informace mi klidně napište na email : vendy.hrdlickova@seznam.cz Budu se těšit.
Inzerát vložen před: 21 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Zdravím všechny, je mi patnáct let, mám tmavé dlouhé vlasy a hnědé oči. Hledám jakoukoliv možnost, kde bych si mohla zahrát - divadlo, film, reklamu, nebo nějaký dobrý kurz herectví. Předem moc děkuji za jakoukoliv odezvu!
Inzerát vložen před: 21 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Tak ještě jednou - u předchozího inzerátu jsem zapomněla napsat lokalitu; Ostrava a okolí. B
Inzerát vložen před: 21 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Čůs, jmenuji se Barbora, je mi 17 let a od mala se věnuji divadlu, ovšem nyní hrají jen občas a chybí mi to. Nenajde se v okolí nějaké ochotnické divadlo nebo někdo, kdo potřebuje herečku?:)
Inzerát vložen před: 21 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Jsem REŽISÉR a rád bych spolupracoval (jednorázově) s nějakým amatérským souborem v Jihomoravském kraji.
Inzerát vložen před: 23 týdnů 8 hodin Kontakt