Inzerce: nabídka herců

Chci hrát divadlo:
Dobrý den, jmenuji se Natálie, je mi 16 let a teprve hledám cestu ve svém životě. Jako skoro každá holka, i já bych chtěla zkusit hrát. Nemám žádné zkušenosti, ale opravdu rychle se učím a tak trochu cítím, že tohle je správná cesta. Zpívám, hraji na klavír a cimbál, miluji sporty, jsem opravdu přizpůsobivá a flexibilní. Bydlím daleko, a protože o tohle vážně stojím, byla bych ochotna dojíždět vlakem klidně i do Brna, i přes studium a volnočasové aktivity. Děkuji moc za přečtení. Přeji Vám krásný den, Hulvová Natálie
Inzerát vložen před: 4 dny 3 hodiny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Pokud někdo hledá živou kulisu, podržtašku nebo tak něco, tak jdu do toho. Nezpívám. Zkušenosti s rolí němého moldavského kouzelníka a s amatérským filmem. Žánrově téměř nevymezen. Praha.
Inzerát vložen před: 7 týdnů 5 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi 25 let a žiju v Brně. Miluju hraní v divadle, ale pravda je, že tak půl roku jsem neměla možnost nikde hrát a moc mi to chybí. Tak kdyby si našel někdo, kdo by mě vzal pod svá křídla bylo by to skvělé :) Nejlépe v Brně. Tak zatím. Ahoj.
Inzerát vložen před: 11 týdnů 14 hodin Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, chtěla bych si zkusit hraní. Nehledá tu Někdo herečku. Pouze ale jen z Opavy, Kopřivnice, Orlové nebo Ostravy. Pište, mám opravdu velký zájem zkusit si v něčem zahrát.
Inzerát vložen před: 14 týdnů 4 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, právě jsem přišel z divadla a sakra moc mi chybí dny, kdy jsem hrával na prknech. Je mi 23 let a mám zkušenosti s hraním v muzikálech i činohrách. Pokud hledáte do svého kolektivu člověka s hromadou šílených nápadů a láskou pro divadlo, jsem to právě já. P.S. Taky mám maturitu ze zpěvu a umím brnkat na kytaru :D
Inzerát vložen před: 14 týdnů 6 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den. Možná to někomu připadá banální, ale můj sen je zahrát si v muzikálu. Ať už křoví nebo něco jiného. Je mi 15 let,od malička se věnuji zpěvu a chvíli jsem chodila i do Dramatického oboru. Studuji první ročník Pedagogické školy.Byla bych ráda za jakoukoliv nabídku nebo za radu, jak se dostat blíže k tomu co chci dělat. V téhle branži se neorientuji a už nevím co bych pro to měla udělat.
Inzerát vložen před: 16 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Chci hrát divadlo: Dobrý den, jmenuji se Vendula Slaninová, je mi 28let a ráda bych se připojila k amaterskému sboru a hrála. Žiji v Praze, jsem 168 cm vysoká hnědooká tmavovláska. Herectví mne vždy bavilo, jen jsem k němu neměla moc příležitostí, snad jen školní. Ráda se učím novým věcem, jsem flexibilní, aktivní, mám ráda adrenalin a velice nerada se nudím. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na email. Přeji hezký večer,Slaninová
Inzerát vložen před: 17 týdnů 3 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Chtěla bych si zahrát v divadle nebo i v nějakém filmu či seriálu. Je mi 19 let a zkusit si zahrát mě moc láká. Mám bohužel zkušenosti jen ze školy, kde jsem hrála maminku v Červené karkulce. Pište prosím na email tess.pentakova@atlas.cz
Inzerát vložen před: 17 týdnů 4 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, jsem studentka střední školy v Brně. Vždy mě to táhlo k divadlu. A ráda bych s tím konečně něco udělala. Je mi 18 a jsem ochotná hrát cokoli...
Inzerát vložen před: 17 týdnů 5 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, hledám uplatnění v amatérském souboru pražské scény. Jsem 27-letý mladý muž španěl. typu 187/73 zatím bez her. zkušeností. Mám ale herecké ambice. Chtěl bych už zažít to pravé pověstné herecké řemeslo, oživit postavy, které si dokážu představit a jejichž vnitřní život rád prostřednictvím sebe zrealizuju. Mohl bych být pro Vaše divadlo přínosem. Pro divadlo, které hledá nové neokoukané tváře. Budu se rád učit! Žánrově bych si troufnul na klasický repertoár, živá kontroverzní dramata a psych. charaktery. Do komedií se nehodím. Rád poznám dramaturga na zajímavý projekt. Pěkný den A.
Inzerát vložen před: 18 týdnů 5 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den. Je mi 37 let a chtěl bych si zkusit zahrát divadlo. Chodíval jsem do dramatického kroužku a 10 let hrál na klavír..., přímé zkušenosti s hraním nemám. Možno i v anglickém jazyce, mluvím plynně anglicky. Děkuji za případné nabídky.Ostrava a široké okolí
Inzerát vložen před: 19 týdnů 14 hodin Kontakt
Chci hrát divadlo:
Zdravím chcem skúsiť ochotnícke divadlo v ostrave 194cm/100kg.Jsem zamestnaním byvali pracovník pohrební služby ted ale kuchár myslím že hraní by mne bavila a chci ním vyplnovat voľný čas.
Inzerát vložen před: 19 týdnů 3 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den, jmenuji se Kateřina Sládková je mi 27let a ráda bych se připojila k amaterskému sboru a hrála. Žiji v Ostravě, jsem 159 cm vysoká hnědooká tmavovláska. Herectví mne vždy bavilo, jen jsem k němu neměla moc příležitostí, snad jen školní. Ráda se učím novým věcem, jsem flexibilní, aktivní, mám ráda adrenalin a velice nerada se nudím.
Inzerát vložen před: 19 týdnů 5 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, jsem amatérská herečka z prahy, která hledá spolupráci s divadlem. Herecké zkušenosti mám již pět let, dokonce i s rolí v historickém seriálu a věnuji se několik let i tvůrčímu psaní. Je mi 28 let, na které, ale vůbec nevypadám :-) Pro více info či spolupráci mne, prosím kontaktujte.
Inzerát vložen před: 20 týdnů 3 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahoj, jsem Jarda. Je mi 24 let, měřím 185 cm, zelené oči, hnědé vlasy. V divadle jsem nikdy nehrál, ale rád bych přibral nějaký zajímavý koníček. Volno po večerech nebo o víkendu? Chceš vědět víc? Čekni si na facebooku nebo LinkedIn jméno Jarda Král nebo mi napiš mail.
Inzerát vložen před: 22 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Zdravím, jsem student vysoké školy v Praze a rád bych se zase podíval na prkna jeviště. :) Mám na kontě pár drobných rolí, osobně bych se viděl nejspíše typicky v nějaké postavě mírně podlézavého ňoumy, i když jsem ochotný zahrát třeba housenku :D. Mé role, hlavně vánoční :): Biřic - Sluha a podleza Heroda, Herodes, Josef, Pastýř, jeden ze tří králů. Co se týče nevánočních: Tadeáš - podlézavý, neschopný podvodník. Jinak jsem "režíroval" pár loutkových divadel na táborové úrovni. Je mi 19, vypadám na 15 :D, 173 cm, mírně širší postavy, dost ošklivý, hnědé vlasy, flegmatik, milující divadlo. :D
Inzerát vložen před: 25 týdnů 36 min Kontakt
Chci hrát divadlo:
Dobrý den, Jmenuji se Lucie Šilarová, je mi 29 let, bydlím v Praze a jsem v podstatě úplná začátečnice v herectví. V současné době docházím do navazujícího kurzu pro mírně pokročilé ve Srašnickém divadle (absolvovala jsem úvodní kurz v minulém roce) a chtěla bych se stát členkou amatérského souboru a hrát. Zkušeností mnoho nemám, ale ráda se učím (sama jsem učitelka anglického a českého jazyka), také ráda zpívám a tančím, i když jen tak sama pro sebe - musela bych na tom zapracovat. Pokud byste měli zájem, dejte prosím vědět.
Inzerát vložen před: 28 týdnů 4 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Zdravím spolky amatérské! Jsem již 34-letá žena cítící se tedy spíše jako slečna a ráda bych zase rozvířila stojaté hladiny pracovního života nějakým vstupem do jiného charakteru. Hrát byl vždy jeden z mých snů a ráda bych dostala příležitost u nějakého zajímavého divadelního projektu, kde můžu uplatnit své bláznivé i duchovní sklony. Typologicky jsem něco mezi dlouhou vílou a bojovnicí s přísným pohledem :D Výška je 177cm, vlasy dlouhé rezavé a jsem spíše světlejší typ. tak kdyby jste mě někdo chtěli mezi sebe, neváhejte mě kontaktovat! Moje lokality: Praha 7, 2, 3, 6...
Inzerát vložen před: 35 týdnů 5 dnů Kontakt
Chci hrát divadlo:
Ahojda, jmenuji se Michal a je mi 26 let... Rad bych touto cestou nasel cestu zpet tam, kde mi byvalo dobre - tj. u divadla... :) budu rad za kazdou prilezitost :)... jsem otevreny clovek, ktery ma rad legraci... vice info osobne, nebo elektrokomunikacne... :) (Praha)
Inzerát vložen před: 36 týdnů 2 dny Kontakt
Chci hrát divadlo:
Mé jméno je Marek Šmíd, je mi 20 let. Hnědé vlasy kratší vlasy, 172 cm, nosím brýle. Foto v emailu (či pro zájemce - > facebook v kontaktu) Na gymnáziu jsem vždy byl součásti hereckého kroužku a rád bych si občas znovu něco zahrál. Jsem sportovec, nadšenec do vědění a rád se dobře oblékám. Nikdy jsem neměl problém s časovým rozvrhem a zapamatováním si řádků. Jsem hrozně zapálený, iniciativní.
Inzerát vložen před: 40 týdnů 1 den Kontakt
Chci hrát divadlo:
Zdravím Vás, pokud by někdo chtěl do svého divadelního, či filmového projektu člověka - 29 letého, již starého muže z Prahy, který není žádný tintítko, ani atomovka, zkrátka kluk typu medvěd - chlupáč - plešoun - přiměřených rozměrů, tak mi napište. Nebudu tady psát, jak si chci zahrát divadlo a toužím po rozzářené tváři spokojeného diváka, protože to tu chce asi každý inzerující. Myslím si, že to umím, zazpívat snad také něco dovedu, na nic, kromě nervů, nedrnkám. Tak pokud by byl zájem, jsem k dispozici v Praze. Kdysi jsem už také ochotničil, bylo to celkem fajn. Tak, pokud chcete, pište.
Inzerát vložen před: 40 týdnů 2 dny Kontakt