Inzerce: nabídka ostatní

Nabídka ostatní:
Chcete studovat herectví na JAMU nebo DAMU a nebyli jste přijati ? Nezoufejte a pojďte studovat herectví na Zlínskou školu umění. Téměř polovina našich studentů přechází na DAMU či JAMU, někteří již po roce studia u nás.
Inzerát vložen před: 3 týdny 3 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Taky jste si založili amatérské divadlo? A taky řešíte otázku: Kam s ním? Tak mrkněte: goo.gl/b8VNFX
Inzerát vložen před: 5 týdnů 4 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Veselá divadelní společnost, o. p. s., organizuje 10. června 2017 v Klubu Leitnerka v Brně divadelní workshop pro mladé herce, kteří se chtějí dále rozvíjet. Nabízíme vám zkušenosti našich profesionálních lektorů, kteří vás budou zlepšovat v aspektech syntetického divadla (pohyb, zpěv, projev), neochudíme vás ani o poznatky z oblasti divadelní teorie. Večer se pak můžete podívat, jak získané informace zúročit přímo na jevišti. Je pro vás připravena ukázka na motivy prozaických textů Tennessee Williamse a následná diskuze. Více najdete na stránkách http://divadelniworkshopbrno.webnode.cz/ .
Inzerát vložen před: 8 týdnů 1 den Kontakt
Nabídka ostatní:
Nabízím své služby některému pražskému amatérskému divadlu jako zkušený režisér toho času v důchodu. Pouze pohostinsky, nikoli jako člen.
Inzerát vložen před: 16 týdnů 2 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Nabízíme fondy / peníze všem potřebným na velmi nízkou úrokovou sazbou 5% žádná záruka podílí budeme schopni dát vám jakoukoliv částku v rozmezí od € 5,000- € 5.000.000 úroková sazba obchodovatelné, s splácení povolené od 1-20 let, v případě zájmu kontakt se nyní
Inzerát vložen před: 22 týdnů 5 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj, hledáme lektora kytary který u nemocí zaskočí. Pokud máš zájem, klidně mně kontaktuj. detiadivadlo.cz
Inzerát vložen před: 23 týdnů 2 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj:) Ráda bych si chtěla zahrát ve studentském filmu:) může být i divadlo. Moravskoslezský kraj :) Tak dejte vědět :)) Eva, 24 let
Inzerát vložen před: 26 týdnů 16 hodin Kontakt
Nabídka ostatní:
VÍKENDOVÝ WORKSHOP S MICHAELOU DOLINOVOU * 5. - 6. 11. / TÉMA: HERECTVÍ - APOKRYFY KARLA ČAPKA * První den workshopu rozdáme role, určíme si charaktery a nazkoušíme jednotlivé výstupy. Pomůžeme si také commedií dell´arte. A druhý den charaktery proměníme a zjistíme, co daná proměna udělá s dialogem a vyzněním výstupu. Jak může změnit význam celé situace. Jak se dá zahrát dvěma, třemi – nebo i více způsoby... * CENA 2.900 Kč (zahrnuje DPH, lektorku, materiály, pronájem a energie, 2x oběd, kávu, čaj, vodu). Pro mimopražské možnost přespání ve vlastním spacáku.
Inzerát vložen před: 39 týdnů 11 hodin Kontakt
Nabídka ostatní:
Hledáte zkušebnu v Praze? Nabízíme společnou zkušebnu v Praze Vršovicích. Jsme divadelní soubor a neumíme zkušebnu využít víc než na 50%. Zajištěna je ostraha, parkování. Zkušebna má cca 35m2. Celkový měsíční nájem činí 8000,- vč. energií a úklidu. Tedy děleno 2 = 4000,- každý soubor. V případě zájmu volejte
Inzerát vložen před: 40 týdnů 2 dny Kontakt
Nabídka:
Zdravím, je mi 18 let a mým snem od malička je stát se hercem. Jsem modelem pro LB Models Company ale práce herce je mi milejší v případě zájmu můžu poslat fotografie jsem světlí typ blond vlasy modré oči výška 180cm.
Inzerát vložen před: 43 týdnů 6 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj Hledám pianustu/ku, která by mněla zájem začit spolupracovat na tvoření nové hudby. Taková vzájemná spoluprace . Ráda své emoce , pocity a myšlenky zaspívam a posunu lidém dál . Můj styl jsou šansony. Když tě to aspoň trošku zaujalo , klidně mi napíš na můj email ena25@seznam.cz
Inzerát vložen před: 48 týdnů 6 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
PRAHA: Nabízím dokonalou přípravu ke zkouškám na konzervatoř (klavír i zpěv),poskytuji rady a pomoc při rozepisování převzatých skladeb pro vaše představení, aranžmá vlastní tvorby nebo pomoc se skladatelskou činností, jazz i improvizace. Jsem absolventka konzervatoře v Kroměříži, 20 let praxe výuky hry na klavír v ZUŠ, současně i soukromé výuky klasiky, jazzu a improvizace, aranžmá skladeb, skladatelská činnost, 7 let hry v tanečním orchestru ve Švýcarsku. Mám 30 let praxe s vlastní jazzovou tvorbou. Nahrávky vlastní tvorby, ukázky živých koncertů k dispozici. Alena Jurčíková, DiS.
Inzerát vložen před: 1 rok 1 týden Kontakt
Nabídka ostatní:
BRNO Ahoj, právě dokončujeme náš krátký film a chceme v Brně uspořádat premiéru. Měla by se předběžně konat 2. července. Nechceme ale jen nahnat lidi na 15minutový film, a proto hledáme další tvůrce, co by chtěli třeba odpremiérovat nebo jenom promítnout svůj film. Pokud máte tedy nějaký projekt, určitě mě kontaktujte a domluvíme se. :)
Inzerát vložen před: 1 rok 4 týdny Kontakt
Nabídka ostatní:
Hledám uplatnění jako amatérský herec či "dabér". Jsem absolvent kurzu rétoriky a zakládám si na perfektním projevu. Rád získám zkušenosti i například při namlouvání knih. Za všechny reakce a nabídky ke spolupráci předem děkuji :-)
Inzerát vložen před: 1 rok 13 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Vzdělávací seminář - scénický boj, 20.2.2016,9-17 hodin, Brno.(Spaní zajištěno). Pro všechny úrovně znalostí. Od pouliční rvačky k souboji. Choreografie i jednotlivé triky. Veškeré vybavení v ceně! Stačí oblečení do sálu. Není třeba fyzická zdatnost. Vyučující s 30letou zkušeností. Cena od 500. Více na FB nebo webu.
Inzerát vložen před: 1 rok 22 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Obec Sazená nabízí pro divadelní činnost prostory k pronájmu. Jedná se o zrekonstruovaný divadelní sál v zámku v Sazené.
Inzerát vložen před: 1 rok 24 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Divadelní hry, muzikály, písňové texty, texty na hudbu na www.textysksichtem.cz
Inzerát vložen před: 1 rok 30 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Nabízíme světlý a prostorný ateliér k pronájmu, který se nachází v centru Prahy 5 ve velmi klidné lokalitě v těsné blízkosti parku Santoška, kde s hravou elegancí především i zaparkujete. Ateliér se nachází v suterénu hist. činžovního domu po kompletní rekonstrukci.Zabýváme se výukou kurzů herectví a rádi bychom se podělili o volné dny v týdnu. Ateliér o ploše 65 m2 nabízí prostor k aktivitám i ke studiu, poradám, školením či různým skupinovým cvičením. Víkendy jsou zcela volné a je zde možnost workshopů či dalších volnočasových aktivit. Myšlenkám se meze nekladou.
Inzerát vložen před: 1 rok 31 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Dobrý den, nabízím k užívání (jednorázovému i pravidelnému) prostory bývalého společenského domu v Ostravě. Možnost uspořádání divadelních představení, koncertů, soukromých akcí, zkoušek a podobně. V Případě zájmu o podrobnosti mne kontaktujte na mail.
Inzerát vložen před: 1 rok 38 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj, dobrý den... nabízím možnost uspořádat divadelní představení, veřejnou zkoušku nebo možnost pravidelných zkoušek v Ostravě. V případě zájmu mne můžete kontaktovat mailem. Na všem se dá domluvit, tedy i na ceně.
Inzerát vložen před: 1 rok 38 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Krásný den přeji, nabízíme prostory zdarma s tím, že bychom po dohodě s Vámi nastavili konkrétní výši vstupného, ze kterého bychom my měli 30 % a Váš soubor zbylých 70%. Další moje představa byla, že bychom mohli zavést i například pravidelné nedělní divadelní odpoledne, kdy bychom představovali různá divadla a dávali tak prostor třeba i začínajícím ochotnickým souborům. Co vy na to? Pokud budete mít jakýkoli jiný realizovatelný nápad, tak sem s ním:-) Nebráníme se ničemu co bude mít hlavu a patu.
Inzerát vložen před: 1 rok 39 týdnů Kontakt