Inzerce: nabídka ostatní

Nabídka ostatní:
ponuka pôžičky medzi vážnym jednotlivcom e-mail: naomi099anne@gmail.com Potrebujete úver, banka vás odmieta a chcete mať pôžičku na podporu vašich potrieb bez problémov. Či už je vaša finančná situácia. Ponúkame úvery vo výške od 3000 do 500.000 euro hypotéky, komerčné pôžičky, medzinárodné pôžičky, osobné pôžičky a exkluzívne pôžičky. Ponúkame úvery, ktoré sú k dispozícii partnerstvám, iným verejným a súkromným subjektom a mnohým ďalším. sme k dispozícii na adrese: naomi099anne@gmail.com
Inzerát vložen před: 1 den 3 hodiny Kontakt
Nabídka ostatní:
Traditional theatre through a contemporary Physical Theatre approach! International Summer Intensive Theatre Lab Meyerhold. Chekhov. Stanislavsky. Biomechanics. Psychological Gesture. Physical Action. Active Analysis. Dates: June 29 - July 6 Retzhof Castle - Leitring, Austria Intensive training with passionate professional artists from different corners of the globe! Dancers, movers, actors, mimes, circus performers and those who are interested in professional theatre scene are welcome!
Inzerát vložen před: 14 týdnů 6 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Dobrý den, vím, že to nemá s herectvím nic společného, ale tady jsem se vždy dočkala brzké odpovědi. Hledám holky od 5. třídy ZŠ na roztleskávačky.
Inzerát vložen před: 15 týdnů 1 den Kontakt
Nabídka ostatní:
Zdravím všechny! Jsem herečka. Je mi 30 let. Hraji profesionálně divadlo. Pracuji také před kamerou - jak herectví (mluvené, nemluvené role), reklamy, pořady..., tak na regionální TV v Plzni, kde mám své pořady, kterými provázím. Práce před kamerou mne baví. Budu ráda, když se mi v případě Vaší potřeby ozvete. Ať už se to bude týkat herectví, moderování (pořadů, společenských akcí), či dalších věcí. Sdělíme si víc, pošleme fotky, portfolio...atd. Dejte vědět.
Inzerát vložen před: 28 týdnů 2 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Hledáte kvalitní ale přitom levné společenské šaty? Navštivte náš internetový obchod http://www.spolecenskesaty.cz/ a vyberte si své dokonalé šaty.
Inzerát vložen před: 35 týdnů 5 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Kolín/Kutná Hora Hledají se nadšenci k založení amatérského divadla, nějaké ty herecké zkušenosti, aspoň ze školních besídek :), by se hodily, ale důležitější je čas, odvaha a chuť do toho jít! Věkově 20 - 40, žánrově autorská tvorba/komedie. Více po mejlu, budu se těšit!
Inzerát vložen před: 52 týdnů 22 hodin Kontakt
Nabídka ostatní:
Hradiště, výstava Dvě století Rukopisů zelenohorského a královédvorského, 1. 9. 2017 - 27. 1. 2018 v kapli sv. Ondřeje na zámku Hradiště
Inzerát vložen před: 1 rok 3 týdny Kontakt
Nabídka ostatní:
Zdravím všechny, hledám zajímavé a schopné lidi, které by měli zájem si společně vytvořit filmový štáb. Jsem studentkou třetího ročníku filmové školy se zaměřením na Režii a na přelomu roku 2017/2018 budu točit svůj absolventský film. A tak bych tu ráda našla lidi, kteří by rádi točili a ovládají nějakou filmovou profesi (nebo chtějí ji ovládat) čí potřebují získat nové zkušenosti. V případě spokojenosti je možná spolupráce na dalších filmech, s časem také na honorovaných projektech. Prosím pouze zodpovědné lidi. Děkuji. PRAHA
Inzerát vložen před: 1 rok 7 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Chcete studovat herectví na JAMU nebo DAMU a nebyli jste přijati ? Nezoufejte a pojďte studovat herectví na Zlínskou školu umění. Téměř polovina našich studentů přechází na DAMU či JAMU, někteří již po roce studia u nás.
Inzerát vložen před: 1 rok 13 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Taky jste si založili amatérské divadlo? A taky řešíte otázku: Kam s ním? Tak mrkněte: goo.gl/b8VNFX
Inzerát vložen před: 1 rok 15 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Veselá divadelní společnost, o. p. s., organizuje 10. června 2017 v Klubu Leitnerka v Brně divadelní workshop pro mladé herce, kteří se chtějí dále rozvíjet. Nabízíme vám zkušenosti našich profesionálních lektorů, kteří vás budou zlepšovat v aspektech syntetického divadla (pohyb, zpěv, projev), neochudíme vás ani o poznatky z oblasti divadelní teorie. Večer se pak můžete podívat, jak získané informace zúročit přímo na jevišti. Je pro vás připravena ukázka na motivy prozaických textů Tennessee Williamse a následná diskuze. Více najdete na stránkách http://divadelniworkshopbrno.webnode.cz/ .
Inzerát vložen před: 1 rok 17 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Nabízím své služby některému pražskému amatérskému divadlu jako zkušený režisér toho času v důchodu. Pouze pohostinsky, nikoli jako člen.
Inzerát vložen před: 1 rok 26 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Nabízíme fondy / peníze všem potřebným na velmi nízkou úrokovou sazbou 5% žádná záruka podílí budeme schopni dát vám jakoukoliv částku v rozmezí od € 5,000- € 5.000.000 úroková sazba obchodovatelné, s splácení povolené od 1-20 let, v případě zájmu kontakt se nyní
Inzerát vložen před: 1 rok 32 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj, hledáme lektora kytary který u nemocí zaskočí. Pokud máš zájem, klidně mně kontaktuj. detiadivadlo.cz
Inzerát vložen před: 1 rok 33 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj:) Ráda bych si chtěla zahrát ve studentském filmu:) může být i divadlo. Moravskoslezský kraj :) Tak dejte vědět :)) Eva, 24 let
Inzerát vložen před: 1 rok 35 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
VÍKENDOVÝ WORKSHOP S MICHAELOU DOLINOVOU * 5. - 6. 11. / TÉMA: HERECTVÍ - APOKRYFY KARLA ČAPKA * První den workshopu rozdáme role, určíme si charaktery a nazkoušíme jednotlivé výstupy. Pomůžeme si také commedií dell´arte. A druhý den charaktery proměníme a zjistíme, co daná proměna udělá s dialogem a vyzněním výstupu. Jak může změnit význam celé situace. Jak se dá zahrát dvěma, třemi – nebo i více způsoby... * CENA 2.900 Kč (zahrnuje DPH, lektorku, materiály, pronájem a energie, 2x oběd, kávu, čaj, vodu). Pro mimopražské možnost přespání ve vlastním spacáku.
Inzerát vložen před: 1 rok 48 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Hledáte zkušebnu v Praze? Nabízíme společnou zkušebnu v Praze Vršovicích. Jsme divadelní soubor a neumíme zkušebnu využít víc než na 50%. Zajištěna je ostraha, parkování. Zkušebna má cca 35m2. Celkový měsíční nájem činí 8000,- vč. energií a úklidu. Tedy děleno 2 = 4000,- každý soubor. V případě zájmu volejte
Inzerát vložen před: 1 rok 50 týdnů Kontakt
Nabídka:
Zdravím, je mi 18 let a mým snem od malička je stát se hercem. Jsem modelem pro LB Models Company ale práce herce je mi milejší v případě zájmu můžu poslat fotografie jsem světlí typ blond vlasy modré oči výška 180cm.
Inzerát vložen před: 2 roky 1 týden Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj Hledám pianustu/ku, která by mněla zájem začit spolupracovat na tvoření nové hudby. Taková vzájemná spoluprace . Ráda své emoce , pocity a myšlenky zaspívam a posunu lidém dál . Můj styl jsou šansony. Když tě to aspoň trošku zaujalo , klidně mi napíš na můj email ena25@seznam.cz
Inzerát vložen před: 2 roky 6 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
PRAHA: Nabízím dokonalou přípravu ke zkouškám na konzervatoř (klavír i zpěv),poskytuji rady a pomoc při rozepisování převzatých skladeb pro vaše představení, aranžmá vlastní tvorby nebo pomoc se skladatelskou činností, jazz i improvizace. Jsem absolventka konzervatoře v Kroměříži, 20 let praxe výuky hry na klavír v ZUŠ, současně i soukromé výuky klasiky, jazzu a improvizace, aranžmá skladeb, skladatelská činnost, 7 let hry v tanečním orchestru ve Švýcarsku. Mám 30 let praxe s vlastní jazzovou tvorbou. Nahrávky vlastní tvorby, ukázky živých koncertů k dispozici. Alena Jurčíková, DiS.
Inzerát vložen před: 2 roky 11 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
BRNO Ahoj, právě dokončujeme náš krátký film a chceme v Brně uspořádat premiéru. Měla by se předběžně konat 2. července. Nechceme ale jen nahnat lidi na 15minutový film, a proto hledáme další tvůrce, co by chtěli třeba odpremiérovat nebo jenom promítnout svůj film. Pokud máte tedy nějaký projekt, určitě mě kontaktujte a domluvíme se. :)
Inzerát vložen před: 2 roky 13 týdnů Kontakt