Inzerce: nabídka ostatní

Nabídka ostatní:
Hledáte kvalitní ale přitom levné společenské šaty? Navštivte náš internetový obchod http://www.spolecenskesaty.cz/ a vyberte si své dokonalé šaty.
Inzerát vložen před: 5 dnů 7 hodin Kontakt
Nabídka ostatní:
Kolín/Kutná Hora Hledají se nadšenci k založení amatérského divadla, nějaké ty herecké zkušenosti, aspoň ze školních besídek :), by se hodily, ale důležitější je čas, odvaha a chuť do toho jít! Věkově 20 - 40, žánrově autorská tvorba/komedie. Více po mejlu, budu se těšit!
Inzerát vložen před: 17 týdnů 11 hodin Kontakt
Nabídka ostatní:
Hradiště, výstava Dvě století Rukopisů zelenohorského a královédvorského, 1. 9. 2017 - 27. 1. 2018 v kapli sv. Ondřeje na zámku Hradiště
Inzerát vložen před: 20 týdnů 1 den Kontakt
Nabídka:
Social media optimization is one of one of the most efficient web based approaches which is utilized to enhance the on the internet presence of the businesses. Social optimization solutions are the most effective methods of spreading out the brand name awareness in the on the internet periphery along with generate significant amount of web website traffic by using differing social sources such as blog sites, discussion forums, YouTube, Facebook, Twitter and so on.
Inzerát vložen před: 20 týdnů 1 den Kontakt
Nabídka ostatní:
Jacksonville SEO is Florida's #1 Search Engine Optimization Company. Our team of industry experts will analyze your website and execute an action plan to improve its keyword search engine rankings through best practices to showcase your brand and company message to your target market, beating out the competition. Read More:- http://jacksonvilleseo.me
Inzerát vložen před: 21 týdnů 6 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Jacksonville SEO is Florida's #1 Search Engine Optimization Company. Our team of industry experts will analyze your website and execute an action plan to improve its keyword search engine rankings through best practices to showcase your brand and company message to your target market, beating out the competition.
Inzerát vložen před: 21 týdnů 6 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Zdravím všechny, hledám zajímavé a schopné lidi, které by měli zájem si společně vytvořit filmový štáb. Jsem studentkou třetího ročníku filmové školy se zaměřením na Režii a na přelomu roku 2017/2018 budu točit svůj absolventský film. A tak bych tu ráda našla lidi, kteří by rádi točili a ovládají nějakou filmovou profesi (nebo chtějí ji ovládat) čí potřebují získat nové zkušenosti. V případě spokojenosti je možná spolupráce na dalších filmech, s časem také na honorovaných projektech. Prosím pouze zodpovědné lidi. Děkuji. PRAHA
Inzerát vložen před: 24 týdnů 2 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Chcete studovat herectví na JAMU nebo DAMU a nebyli jste přijati ? Nezoufejte a pojďte studovat herectví na Zlínskou školu umění. Téměř polovina našich studentů přechází na DAMU či JAMU, někteří již po roce studia u nás.
Inzerát vložen před: 30 týdnů 1 den Kontakt
Nabídka ostatní:
Taky jste si založili amatérské divadlo? A taky řešíte otázku: Kam s ním? Tak mrkněte: goo.gl/b8VNFX
Inzerát vložen před: 32 týdnů 3 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Veselá divadelní společnost, o. p. s., organizuje 10. června 2017 v Klubu Leitnerka v Brně divadelní workshop pro mladé herce, kteří se chtějí dále rozvíjet. Nabízíme vám zkušenosti našich profesionálních lektorů, kteří vás budou zlepšovat v aspektech syntetického divadla (pohyb, zpěv, projev), neochudíme vás ani o poznatky z oblasti divadelní teorie. Večer se pak můžete podívat, jak získané informace zúročit přímo na jevišti. Je pro vás připravena ukázka na motivy prozaických textů Tennessee Williamse a následná diskuze. Více najdete na stránkách http://divadelniworkshopbrno.webnode.cz/ .
Inzerát vložen před: 34 týdnů 6 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Nabízím své služby některému pražskému amatérskému divadlu jako zkušený režisér toho času v důchodu. Pouze pohostinsky, nikoli jako člen.
Inzerát vložen před: 43 týdnů 15 hodin Kontakt
Nabídka ostatní:
Nabízíme fondy / peníze všem potřebným na velmi nízkou úrokovou sazbou 5% žádná záruka podílí budeme schopni dát vám jakoukoliv částku v rozmezí od € 5,000- € 5.000.000 úroková sazba obchodovatelné, s splácení povolené od 1-20 let, v případě zájmu kontakt se nyní
Inzerát vložen před: 49 týdnů 3 dny Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj, hledáme lektora kytary který u nemocí zaskočí. Pokud máš zájem, klidně mně kontaktuj. detiadivadlo.cz
Inzerát vložen před: 50 týdnů 16 hodin Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj:) Ráda bych si chtěla zahrát ve studentském filmu:) může být i divadlo. Moravskoslezský kraj :) Tak dejte vědět :)) Eva, 24 let
Inzerát vložen před: 1 rok 5 dnů Kontakt
Nabídka ostatní:
VÍKENDOVÝ WORKSHOP S MICHAELOU DOLINOVOU * 5. - 6. 11. / TÉMA: HERECTVÍ - APOKRYFY KARLA ČAPKA * První den workshopu rozdáme role, určíme si charaktery a nazkoušíme jednotlivé výstupy. Pomůžeme si také commedií dell´arte. A druhý den charaktery proměníme a zjistíme, co daná proměna udělá s dialogem a vyzněním výstupu. Jak může změnit význam celé situace. Jak se dá zahrát dvěma, třemi – nebo i více způsoby... * CENA 2.900 Kč (zahrnuje DPH, lektorku, materiály, pronájem a energie, 2x oběd, kávu, čaj, vodu). Pro mimopražské možnost přespání ve vlastním spacáku.
Inzerát vložen před: 1 rok 13 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Hledáte zkušebnu v Praze? Nabízíme společnou zkušebnu v Praze Vršovicích. Jsme divadelní soubor a neumíme zkušebnu využít víc než na 50%. Zajištěna je ostraha, parkování. Zkušebna má cca 35m2. Celkový měsíční nájem činí 8000,- vč. energií a úklidu. Tedy děleno 2 = 4000,- každý soubor. V případě zájmu volejte
Inzerát vložen před: 1 rok 14 týdnů Kontakt
Nabídka:
Zdravím, je mi 18 let a mým snem od malička je stát se hercem. Jsem modelem pro LB Models Company ale práce herce je mi milejší v případě zájmu můžu poslat fotografie jsem světlí typ blond vlasy modré oči výška 180cm.
Inzerát vložen před: 1 rok 18 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Ahoj Hledám pianustu/ku, která by mněla zájem začit spolupracovat na tvoření nové hudby. Taková vzájemná spoluprace . Ráda své emoce , pocity a myšlenky zaspívam a posunu lidém dál . Můj styl jsou šansony. Když tě to aspoň trošku zaujalo , klidně mi napíš na můj email ena25@seznam.cz
Inzerát vložen před: 1 rok 23 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
PRAHA: Nabízím dokonalou přípravu ke zkouškám na konzervatoř (klavír i zpěv),poskytuji rady a pomoc při rozepisování převzatých skladeb pro vaše představení, aranžmá vlastní tvorby nebo pomoc se skladatelskou činností, jazz i improvizace. Jsem absolventka konzervatoře v Kroměříži, 20 let praxe výuky hry na klavír v ZUŠ, současně i soukromé výuky klasiky, jazzu a improvizace, aranžmá skladeb, skladatelská činnost, 7 let hry v tanečním orchestru ve Švýcarsku. Mám 30 let praxe s vlastní jazzovou tvorbou. Nahrávky vlastní tvorby, ukázky živých koncertů k dispozici. Alena Jurčíková, DiS.
Inzerát vložen před: 1 rok 28 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
BRNO Ahoj, právě dokončujeme náš krátký film a chceme v Brně uspořádat premiéru. Měla by se předběžně konat 2. července. Nechceme ale jen nahnat lidi na 15minutový film, a proto hledáme další tvůrce, co by chtěli třeba odpremiérovat nebo jenom promítnout svůj film. Pokud máte tedy nějaký projekt, určitě mě kontaktujte a domluvíme se. :)
Inzerát vložen před: 1 rok 30 týdnů Kontakt
Nabídka ostatní:
Hledám uplatnění jako amatérský herec či "dabér". Jsem absolvent kurzu rétoriky a zakládám si na perfektním projevu. Rád získám zkušenosti i například při namlouvání knih. Za všechny reakce a nabídky ke spolupráci předem děkuji :-)
Inzerát vložen před: 1 rok 40 týdnů Kontakt