Inzerce: nabídka vybavení

Nabídka vybavení:
Každý má šanci – Půjčky, exekuce, insolvence, směnky. 40.000. – 1.800.000. Hledáte půjčku, chcete vyřešit exekuce, máte zájem o insolvenci. Máme řešení opravdu zcela pro každého. Můžete se na nás spolehnout nabízíme kvalitu a několikaletou praxi. Pomůžeme Vám získat rychlou nebankovní půjčku. Žadatelé : zaměstnanci, podnikatelé, důchodci, matky na mateřské, i bez příjmu. Běžná doba zpracování je pouze 60 minut. Je to opravdu velmi rychlá a spolehlivá nabídka, kterou by jste měli vyzkoušet pokud máte finanční problém. Nabízíme garanci, spolehlivost, rychlost. Pro další informace mne kontaktujte
Inzerát vložen před: 17 hodin Kontakt
Nabídka vybavení:
Připravte se na financování svých projektů Nabídka víceúčelových osobních půjček (včetně požadavků na hotovost a konsolidaci úvěrů), investiční nabídky nebo kapitál projektu. e-mail: sarbinekavaldo25@gmail.com
Inzerát vložen před: 3 dny 23 hodin Kontakt
Nabídka vybavení:
Potřebujete rychlé kredity za 24 hodin    ahoj    Paní Rose Sabine je soukromý věřitel, který dává zásluhu vážným osobám, které v České republice.     Nabízí půjčky od 5 000 EUR až do výše 5 000 000 EUR. Jeho úroková sazba se pohybuje pouze od 2%.   Kontaktujte prosím ho, pokud potřebujete kredit:        E-mailová adresa:        duboi1989sabine@gmail.com duboi1989sabine@gmail.com
Inzerát vložen před: 6 dnů 23 hodin Kontakt
Nabídka vybavení:
Získejte nebankovní peníze od 10.000,- do 10.000.000,- do dvou pracovních dnů a bez zástavy nemovitosti. Bez kontroly registrů a bez poplatků předem. Žádáte online snadno bez závazku o bezplatné vypracování nabídky ke schválení. Jsem tu pro Vás sedm dní v týdnu a odpovím ihned každému žadateli na mém osobním emailu:
Inzerát vložen před: 3 týdny 4 dny Kontakt
Nabídka vybavení:
Hej, štěstí je na vaší straně. Mám v háji na několika příležitostech, kteří chtějí těžit z půjčky mezi konkrétní, ale Pan BARROS přišel, aby mi úsměv na rty. Právě jsem dostal půjčku ve výši 600000 kč na pokrytí výdajů na zdravotní péči. Neváhejte prsten tady, pokud budete potřebovat vážné financování: fb06.1961@gmail.com hodně štěstí se na vás!
Inzerát vložen před: 5 týdnů 1 den Kontakt
Nabídka vybavení:
Dobrý den,prodám kulisy z hry odnauč se milovat,Divadlo S.K.L.O. K vidění jsou na yootube https://www.youtube.com/watch?v=9jtzQNTqvh4 Kulisy mají napodobit sklep. v případě zájmu dodám potřebné informace. Cena dohodou.
Inzerát vložen před: 11 týdnů 2 dny Kontakt
Nabídka vybavení:
Dobrý den, nabízíme hezký kostým stromu. jako nový, jen asi bude potřeba ho dát vyčistit. Sloužil při prezentaci nového produktu, nyní leží ve skladu a je mu smutno. Rad by zase mezi lidi. Je to dub, ale při troše fantazie může vypadat i jako brokolice s hnědou nohou.
Inzerát vložen před: 38 týdnů 21 hodin Kontakt
Nabídka vybavení:
Daruji stylové oblečení a boty. Po vyklízení rodinného domu mám větší množství originálního retro oblečení různého stylu - hlavně dámské šaty, halenky, svetříky atd. a také originální retro dámské boty, většinou střevíčky a kozačky, vše vel. cca 39. Vše ráda daruji k dalšímu upotřebení, nejsem zastáncem vyhazování hezkých funkčních věcí. K vyzvednutí v centru Brna. Podmínkou je, že si zájemce vezme všechno a o nehodící se zbytek se postará sám. Budu ráda, když jako "protidar" připutuje cokoliv nacítěného :) SPĚCHÁ
Inzerát vložen před: 48 týdnů 14 hodin Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízím darem kulisu hradu. Puvodne byl umisteny u detske zvysene postele. Kulisa se sklada ze dvou sten, hradni veze a skluzavky. Fotografie ráda dodám, nutno poopravit, byl velmi užívaný. Vlastní odvoz nutný, Nezvěstice, 14km od Plzně.
Inzerát vložen před: 1 rok 35 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Divadlo PALACE (www.divadlopalace.cz) nabízí k odprodeji kostýmy z derniérovaných inscenací. Jedná se o dobové kostýmy (rokoko) i kostýmy soudobé, resp. od 50. let 20. století do současnosti. K odprodeji máme též obuv a doplňky. Ceny oo 100,- Kč. Divadlo, vč. fundusu se nachází na Václavském náměstí.
Inzerát vložen před: 1 rok 46 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Hledáte zkušebnu v Praze? Nabízíme společnou zkušebnu v Praze Vršovicích. Jsme divadelní soubor a neumíme zkušebnu využít víc než na 50%. Zajištěna je ostraha, parkování. Zkušebna má cca 35m2. Celkový měsíční nájem činí 8000,- vč. energií a úklidu. V případě zájmu volejte.
Inzerát vložen před: 2 roky 14 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Dobrý den, v rámci přípravy na VŠ nabízím bezplatnou spolupráci s divadelním souborem při tvorbě kostýmů, ať už v týmu nebo samostatně, ideálně v Praze nebo okolí. Ukázky svých prací i další info ráda zašlu mailem :)
Inzerát vložen před: 2 roky 41 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízíme světlý a prostorný ateliér k pronájmu, který se nachází v centru Prahy 5 ve velmi klidné lokalitě v těsné blízkosti parku Santoška, kde s hravou elegancí především i zaparkujete. Ateliér se nachází v suterénu hist. činžovního domu po kompletní rekonstrukci.Zabýváme se výukou kurzů herectví a rádi bychom se podělili o volné dny v týdnu. Ateliér o ploše 65 m2 nabízí prostor k aktivitám i ke studiu, poradám, školením či různým skupinovým cvičením. Víkendy jsou zcela volné a je zde možnost workshopů či dalších volnočasových aktivit. Myšlenkám se meze nekladou. Možnost spolupráce.
Inzerát vložen před: 3 roky 5 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Hledáte divadlo pro Vaš soubor? Zkuste to u nás! Možnost zkoušet a hrát každý den od 18 do 21 za velmi rozumné peníze. O víkendech po dohodě celý den. http://www.bonoart.cz/produkty/pronajem-salu-s-jevistem/ https://www.facebook.com/DivadloNaManousce
Inzerát vložen před: 3 roky 29 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízím kulisy a kostýmy s tématikou "Pradlena na střeše". Bližší popis pošlu na vyžádání.
Inzerát vložen před: 3 roky 48 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
kdo věnuje nebo prodá divadelní kostýmy nebo kulisy. Jsme začínající soubor. Děkujeme
Inzerát vložen před: 4 roky 30 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
MO
Inzerát vložen před: 4 roky 32 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízíme k využití zkušebnu na pražské Kolbence v areálu Pragovky za bezkonkurenční ceny. K dispozici je technické vybavení (zvuk, světla), na podlaze baletizol či koberec dle Vaší potřeby. Rozměry jsou 4,7 x 6 metrů, samozřejmostí jsou toalet i sprchy. http://www.zkusebnakolbenka.cz/ https://www.facebook.com/divadelni.zkusebna/timeline
Inzerát vložen před: 4 roky 38 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízíme prostory pro hraní komornějších kusů. Jsme malý klub poblíž centra Prahy. Kapacita sálu je cca 50lidí. V sále je jeviště, ale ne moc velké. Jak to u nás vypadá můžete najít v naší fotogalerii na stránkách www.saturnin.eu Pokud budete mít zájem, kdykoliv jste vítaní k osobní návštěvě a prohlídce prostor. Bar je otevřen každý den od 16 do 22 hodin.
Inzerát vložen před: 5 let 12 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízím výprodej kostýmů do divadel a filmů. Vše za min. ceny od 50,- a 100,-kč 40.léta-90.léta, ale i soudobá moda, šaty, kabáty, čepice, drobné doplňky, boty atd. ozvěte se na goba.w@email.cz
Inzerát vložen před: 6 let 2 týdny Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízíme kulisy, které sloužili k hraní cimrmanovského Aktu (interiér). Máme již po derniéře, je nám líto je likvidovat a na novou hru se nám nehodí. Vše za odvoz. V případě zájmu zašleme foto. Lokalita: Táborsko.
Inzerát vložen před: 6 let 18 týdnů Kontakt