Inzerce: nabídka vybavení

Nabídka vybavení:
Nabízím darem kulisu hradu. Puvodne byl umisteny u detske zvysene postele. Kulisa se sklada ze dvou sten, hradni veze a skluzavky. Fotografie ráda dodám, nutno poopravit, byl velmi užívaný. Vlastní odvoz nutný, Nezvěstice, 14km od Plzně.
Inzerát vložen před: 36 týdnů 3 dny Kontakt
Nabídka vybavení:
Divadlo PALACE (www.divadlopalace.cz) nabízí k odprodeji kostýmy z derniérovaných inscenací. Jedná se o dobové kostýmy (rokoko) i kostýmy soudobé, resp. od 50. let 20. století do současnosti. K odprodeji máme též obuv a doplňky. Ceny oo 100,- Kč. Divadlo, vč. fundusu se nachází na Václavském náměstí.
Inzerát vložen před: 47 týdnů 16 hodin Kontakt
Nabídka vybavení:
Hledáte zkušebnu v Praze? Nabízíme společnou zkušebnu v Praze Vršovicích. Jsme divadelní soubor a neumíme zkušebnu využít víc než na 50%. Zajištěna je ostraha, parkování. Zkušebna má cca 35m2. Celkový měsíční nájem činí 8000,- vč. energií a úklidu. V případě zájmu volejte.
Inzerát vložen před: 1 rok 14 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Dobrý den, v rámci přípravy na VŠ nabízím bezplatnou spolupráci s divadelním souborem při tvorbě kostýmů, ať už v týmu nebo samostatně, ideálně v Praze nebo okolí. Ukázky svých prací i další info ráda zašlu mailem :)
Inzerát vložen před: 1 rok 41 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízíme světlý a prostorný ateliér k pronájmu, který se nachází v centru Prahy 5 ve velmi klidné lokalitě v těsné blízkosti parku Santoška, kde s hravou elegancí především i zaparkujete. Ateliér se nachází v suterénu hist. činžovního domu po kompletní rekonstrukci.Zabýváme se výukou kurzů herectví a rádi bychom se podělili o volné dny v týdnu. Ateliér o ploše 65 m2 nabízí prostor k aktivitám i ke studiu, poradám, školením či různým skupinovým cvičením. Víkendy jsou zcela volné a je zde možnost workshopů či dalších volnočasových aktivit. Myšlenkám se meze nekladou. Možnost spolupráce.
Inzerát vložen před: 2 roky 6 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Hledáte divadlo pro Vaš soubor? Zkuste to u nás! Možnost zkoušet a hrát každý den od 18 do 21 za velmi rozumné peníze. O víkendech po dohodě celý den. http://www.bonoart.cz/produkty/pronajem-salu-s-jevistem/ https://www.facebook.com/DivadloNaManousce
Inzerát vložen před: 2 roky 30 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízím kulisy a kostýmy s tématikou "Pradlena na střeše". Bližší popis pošlu na vyžádání.
Inzerát vložen před: 2 roky 49 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
kdo věnuje nebo prodá divadelní kostýmy nebo kulisy. Jsme začínající soubor. Děkujeme
Inzerát vložen před: 3 roky 31 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
MO
Inzerát vložen před: 3 roky 33 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízíme k využití zkušebnu na pražské Kolbence v areálu Pragovky za bezkonkurenční ceny. K dispozici je technické vybavení (zvuk, světla), na podlaze baletizol či koberec dle Vaší potřeby. Rozměry jsou 4,7 x 6 metrů, samozřejmostí jsou toalet i sprchy. http://www.zkusebnakolbenka.cz/ https://www.facebook.com/divadelni.zkusebna/timeline
Inzerát vložen před: 3 roky 39 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízíme prostory pro hraní komornějších kusů. Jsme malý klub poblíž centra Prahy. Kapacita sálu je cca 50lidí. V sále je jeviště, ale ne moc velké. Jak to u nás vypadá můžete najít v naší fotogalerii na stránkách www.saturnin.eu Pokud budete mít zájem, kdykoliv jste vítaní k osobní návštěvě a prohlídce prostor. Bar je otevřen každý den od 16 do 22 hodin.
Inzerát vložen před: 4 roky 13 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízím výprodej kostýmů do divadel a filmů. Vše za min. ceny od 50,- a 100,-kč 40.léta-90.léta, ale i soudobá moda, šaty, kabáty, čepice, drobné doplňky, boty atd. ozvěte se na goba.w@email.cz
Inzerát vložen před: 5 let 2 týdny Kontakt
Nabídka vybavení:
Nabízíme kulisy, které sloužili k hraní cimrmanovského Aktu (interiér). Máme již po derniéře, je nám líto je likvidovat a na novou hru se nám nehodí. Vše za odvoz. V případě zájmu zašleme foto. Lokalita: Táborsko.
Inzerát vložen před: 5 let 19 týdnů Kontakt
Nabídka vybavení:
Ahoj, jsme začínající pražský undergroundový klub a nabízíme mladým amatérským skupinám zajímavé možnosti - pokud nemáte prostory na zkoušení, můžete zkoušet u nás v klubu. Každou středu máme divadelní večery, kde můžete s čímkoliv vystoupit - improvizace, zatáhnout lidi do hry nebo třeba pantomima atd atd, neklademe žádné meze! :) Nejvíc ceníme fantazii a vlastní iniciativu, tak se neváhejte ozvat.
Inzerát vložen před: 5 let 29 týdnů Kontakt