Inzerce: poptávka

Hledáme herce:
Pro nově vznikající amatérské divadlo v Praze hledáme herce a herečky. Konceptem divadla je klasická činohra. Hledáme lidi, kteří chtějí být u zrodu úplně nového divadla, mají ochotu učit se novým věcem a hlavně chtějí ovládnout herecké umění. Uvítáme jak začátečníky, tak zkušené herce. Pokud máte zájem, piště, volejte!
Inzerát vložen před: 1 týden 4 hodiny Kontakt
Poptávka ostatní:
Zdravím všechny, hledám zajímavé a schopné lidi, které by měli zájem si společně vytvořit filmový štáb. Jsem studentkou třetího ročníku filmové školy se zaměřením na Režii a na přelomu roku 2017/2018 budu točit svůj absolventský film. A tak bych tu ráda našla lidi, kteří by rádi točili a ovládají nějakou filmovou profesi (nebo chtějí ji ovládat) čí potřebují získat nové zkušenosti. V případě spokojenosti je možná spolupráce na dalších filmech, s časem také na honorovaných projektech. Prosím pouze zodpovědné lidi. Děkuji.
Inzerát vložen před: 1 týden 1 den Kontakt
Poptávka ostatní:
Pro amaterský soubor hledám prostor k pronájmu, nejlépe s pódiem, které však není podmínkou. Úplně postačí nějaké prostor, kde budeme moci 2-3 hodiny 1x týdně zkoušet. Předem děkuji za nabídky.
Inzerát vložen před: 1 týden 1 den Kontakt
Poptávka ostatní:
Zdravím, pro amatérský divadelní soubor v Brně shanime režizéra který s námi rád nastuduje loutkové divadlo. Zkušenosti s loutkovým divadlem a režírováním vítány.
Inzerát vložen před: 1 týden 3 dny Kontakt
Poptávka ostatní:
Hledám prostory pro amatérské divadlo v Praze Pro začínající amatérské divadlo hledám prostor k pronájmu, nejlépe s pódiem, které však není podmínkou. Úplně postačí nějaké prostor, kde budeme moci 4-6 hodin 1x týdně zkoušet. Předem děkuji za nabídky.
Inzerát vložen před: 1 týden 4 dny Kontakt
Poptávka ostatní:
Hledám parťáka na založení nového spolku amatérského divadla!!! Chystám se již delší dobu založit divadelní spolek, jedná se o mojí dlouhodobou a velkou vášeň. S divadlem mám již nějaké zkušenosti a ráda bych je předala dál a vytvořila vlastní amatérský divadelní soubor. Parťák, kterého hledám by měl mít režijní nebo herecké zkušenosti a chuť budovat amatérský soubor od samého počátku. Uvítám zkušenosti s pedagogickým vedením divadelního spolku, důležitější je však chuť a láska k divadlu.
Inzerát vložen před: 1 týden 4 dny Kontakt
Hledáme herce:
Pro natáčení, které se uskuteční v srpnu tohoto roku hledáme muže ve věku 20-50 let. Budeme rádi za spolupráci. Pro více info pište mail. Hezký zbytek dne
Inzerát vložen před: 1 týden 6 dnů Kontakt
Poptávka ostatní:
Přeji krásný den. Právě je v přípravách amatérský film ,Nic proti všemu, který se bude natáčet v srpnu tohoto roku. Jedna se o lehký horor. Dali jsme dohromady herce, kteří účinkovali jako komparz např. v Modrém kodu, Ohnivém kuřeti.. Dále herce, které hráli v TV Barrandov v pořadech Soudkyně Barbara, Nebezpečné vztahy.. Dále se zúčastní Aleš Bejr, který je známí naopak na internetu. Bohužel nám nedávno vypadl štáb.. proto hledáme lidi do štábu a techniku, která nám dovolí tento projekt uskutečnit. Dále hledáme sponzory s tím že jsme schopní propagovat cokoliv.
Inzerát vložen před: 1 týden 6 dnů Kontakt
Hledáme herce:
Hledáme herce a herečky z amatérských i profi divadel celá ČR se zájmem o natáčení menších epizodních roli v českých i zahraničních projektech. Preferovaná věková kategorie 30-60 let a starší. V případě zájmu pošlete prosím minimálně 2 fotografie, kde je alespoň z jedné vidět dobře obličej a kontakt na mobil. Mail : marcel@mcasting.cz
Inzerát vložen před: 2 týdny 1 den Kontakt
Poptávka ostatní:
Přeji dobrý den přátelé! Na letošní prázdniny (měsíc srpen) hledá naše skupina amatérského filmu prostory k natáčení našeho projektu. Potřebujeme k dispozici dům nebo byt. S tím že zajišťujeme že ho zanecháme v naprosto stejném původním stavu. Jde o dva dny natáčení. Určitě budeme rádi když se ozvete. Můžeme se domluvit i na nějaké odměně.
Inzerát vložen před: 2 týdny 2 dny Kontakt
Poptávka po vybavení:
Zdravím. Na měsíc srpen tohoto roku hledám vybavení a techniku a natáčení am. drama seriálu (první díl) Jde o několik natáčecích dní. Kamery, drony, kolejnice, jeřáby, mikrofony prostě vše.. Pokud máte takové vybavení, rád se s Vámi domluvím na spolupráci na prvním dílu a možná i na těch dalších.
Inzerát vložen před: 2 týdny 6 dnů Kontakt
Hledáme herce:
Zavedené amatérské divadlo z Prahy hledá MUŽE 50-70 let s hereckými předpoklady do uvolněných rolí v existujících inscenacích. Silný hlas bez vad podmínkou. Zkoušky v pondělí a čtvrtek 18-20 v centru Prahy.
Inzerát vložen před: 3 týdny 1 den Kontakt
Hledáme herce:
Zdravím, na sobotní natáčení krátkého hraného snímku hledáme herce co by ztvárnil roli kněze. Natáčení proběhne v Potůčkách (Krušné hory, kousek od hranic s Německem) Využili bychom Vás na pár hodin. Jedná se o celou sérii nazvanou Krušné horory - krátké tajuplné příběhy, které mají podpořit a propagovat různá zajímavá místa a krásy přírody v Krušných horách. Pokud Vás to zaujalo, ozvěte se, můžeme Vás využít nejen teď, ale případně i v budoucích dílech.
Inzerát vložen před: 3 týdny 1 den Kontakt
Hledáme herce:
ZDRAVÍM! Hledáme herce, neherce, lidi do štábu nebo kohokoli kdo dokáže nějak pomoct. Jedná se o natáčení amatérského filmu. Jednu z rolí obsadí i Aleš Bejr. Pokud se chcete jakkoli účastnit, neváhejte napsat!
Inzerát vložen před: 3 týdny 6 dnů Kontakt
Hledáme herce:
Hledáme herce a herečky které by zajímala němá role ve videoklipu. Natáčení na dva až čtyři dny. Děkujeme za vaše nabídky.
Inzerát vložen před: 5 týdnů 17 hodin Kontakt
Hledáme herce:
Zakládáme herecko-pěvecko-taneční soubor a hledáme do něj nadšené a šikovné mladé lidi, kteří by měli zájem podílet se na vytváření takových představení - s dějem, se zpěvem a tancem. Připraveny jsou krásné kostýmy a působivé choreografie. Požadavky: věk 20+, bydliště Praha (zkoušky na Praze 6 každý pátek); u dívek štíhlá postava a příjemný jevištní vzhled, zkušenosti se zpěvem (ideálně sborovým) a tancem; u mužů uvítáme hru na nějaký hudební nástroj. Více informací rádi poskytneme na mailu hudba-tanec@seznam.cz Těšíme se na vás!
Inzerát vložen před: 5 týdnů 4 dny Kontakt
Poptávka ostatní:
Taky jste si založili amatérské divadlo? A taky řešíte otázku: Kam s ním? Tak mrkněte: https://goo.gl/b8VNFX
Inzerát vložen před: 5 týdnů 4 dny Kontakt
Hledáme herce:
Do do divadelního souboru Osvětové besedy Velká Bystřice, z.s. hledáme mladé muže ve věku 18-25 let,ale bereme muže jakéhokoliv věku. Pokud máš tedy pocit, že by tě divadlo bavilo a chtěl bys to zkusit, neváhej se ozvat. Domovská scéna je v KD Nadační ve Velké Bystřici.
Inzerát vložen před: 6 týdnů 3 dny Kontakt
Hledáme herce:
kolegu www.divadlozaseto.cz
Inzerát vložen před: 7 týdnů 1 den Kontakt
Hledáme herce:
Pražská poloprofesionální divadelní společnost DIVADLO BEZ DEBAT hledá muže a ženy pro alternace některých rolí z repertoáru. Pokud máte čas aspoň 2x týdně, aspoň nějaké zkušenosti s hraním a chuť se dál učit, ozvěte se nám a projděte konkurzem! Spolupráce není honorovaná, jedná se o dobrovolnou, byť odpovědnou činnost v divadelním souboru s několikaletou tradicí.
Inzerát vložen před: 7 týdnů 6 dnů Kontakt
Hledáme herce:
Pro nově vznikající amaterský divadelní soubor v Praze hledáme ochotné ochotnické herce :) Budeme zkoušet i v létě, takže rozhodně není vhodné pro lidi, které budou celé léto pryč. Budeme hrát komedii, takže skvělá nálada u nás rozhodně uspěje. Věkově 16 - 30 let, samozřejmě když má někdo mladou duši a smysl pro humor, tak se může přihlásit, ikdyž je starší. Zkoušky od půlky června v úterý od 19 do 21 hodin. Když máš zájem, tak napiš krátké info o sobě, pošli foto a třeba z toho něco vznikne. Fotostasy@email.cz
Inzerát vložen před: 8 týdnů 6 dnů Kontakt