Inzerce: poptávka

Hledáme herce:
Nové amatérské divadlo Praha a okolí Hledáme mladé lidi, se smyslem pro humor, grotesku, komediální a klaunské divadlo. Optimální věk je 16 – 26 let
Inzerát vložen před: 1 den 2 hodiny Kontakt
Hledáme herce:
Zdravím všechny herce a neherce. Do šíleného a zábavního divadelního spolku Stay Si hledáme herce. Zkušenosti nejsou podmínkou. Smysl pro humor a pro ironii, ale ano :) Zkoušíme autorskou komediální hru. Zkoušky probíhají každou středu od 18.30 do 21.30 hodin. Casting probíhá příští středu 20.9 u nás ve zkušebně na Praze 5 od 17.30 hodin. Pro více info pište prosím na mail fotostasy@email.cz
Inzerát vložen před: 6 dnů 18 hodin Kontakt
Poptávka ostatní:
Potřebuji připravit k talentovým zkouškám na konzervatoř-hudebně dramatický obor.
Inzerát vložen před: 1 týden 1 den Kontakt
Poptávka ostatní:
Zdravím všechny, hledám zajímavé a schopné lidi, které by měli zájem si společně vytvořit filmový štáb. Jsem studentkou třetího ročníku filmové školy se zaměřením na Režii a na přelomu roku 2017/2018 budu točit svůj absolventský film. A tak bych tu ráda našla lidi, kteří by rádi točili a ovládají nějakou filmovou profesi (nebo chtějí ji ovládat) čí potřebují získat nové zkušenosti. V případě spokojenosti je možná spolupráce na dalších filmech, s časem také na honorovaných projektech. Prosím pouze zodpovědné lidi. Děkuji. PROSÍM NE HERCE!!
Inzerát vložen před: 2 týdny 1 den Kontakt
Hledáme herce:
Hledám slečnu nebo paní, pro roli nepoctivé účtovníčky, které je následně hacknutý počítač. Zásadní pro roli je atraktivita výzoru a herecké kvality. Jedná se o minirolu na IT akci 18/09/2017 od cca 15:30. Vystoupení se koná vůči většímu publiku (cca 500) na velkém pódiu. Celá role bude mít trvání max v rozpětí 15-20 minut. Požadavky na přípravu role jsou opravdu minimální, a samozřejmě předem všechno vysvětlím a vyzkoušíme. Je nutné trochu improvizovat a vnést do věci něco vlastního. Finanční odměna: 1500,- a plný přístup do lobby s jídlem a občerstvením.
Inzerát vložen před: 2 týdny 6 dnů Kontakt
Hledáme herce:
Pro nejlepší amatérský soubor v Praze hledáme herce nebo herečku. Na věku nezáleží, jsme soubor od 17 do 40 let v tuto chvíli. Zaměřujeme se na komediální hru a také improvizací. Prostory máme na Praze 5. Zkouší s každou středu od 19 do 21 hodin
Inzerát vložen před: 4 týdny 6 dnů Kontakt
Hledáme herce:
Pro amatérský divadelní soubor shanime jednoho herce mužského pohlaví. Jsme soubor zaměřený na komediální hru a improvizaci. Věk členů souborů 17 až 40 let. Vypadl nám jeden herec, tak hledáme náhradu. Prostory máme na Praze 5.
Inzerát vložen před: 4 týdny 6 dnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Zdravím. na tento víkend (12-13.8) sháníme lidi do štábu. A to i s vybavením. Potřebujeme kameramana s dobrou kamerou, zvukaře s dobrým mikrofonem, atd. atd.
Inzerát vložen před: 5 týdnů 6 dnů Kontakt
Hledáme herce:
HLEDÁME HLAVNÍ ROLE! Zdravím. Je to velmi na rychlo, ale přesto: Hledáme herce, kteří by obsadili pět hlavních rolí. Natáčíme am. Film (drama). A koho hledáme? - Žena (16-25 let) - žena (16-25 let) - muž (18-35 let) - muž (18-50 let) - žena (20-25 let) Projekt není honorovaný. Můžete u nás však získat cenné zkušenosti, nové kontakty a spolupráci s novým kolektivem. Jde o dva natáčecí dny (12.8. až 13.8.) Ubytování a strava zajištěna! Těšíme se na vás!
Inzerát vložen před: 5 týdnů 6 dnů Kontakt
Hledáme herce:
Zavedené ochotnické divadlo hledá pro připravovanou hru muže ve věku 55-70 let v dobré kondici se silným hlasem. Zkoušky v pondělí a ve čtvrtek od 18h v Praze 1.
Inzerát vložen před: 6 týdnů 17 hodin Kontakt
Hledáme herce:
Zavedené ochotnické divadlo hledá pro připravovanou hru mladou ženu 18-26 let se silným hlasem a křehkou vizáží. Předchozí zkušenosti nejsou vyžadovány, ale hodí se. Zkoušky v pondělí a ve čtvrtek od 18h v Praze 1.
Inzerát vložen před: 6 týdnů 17 hodin Kontakt
Poptávka ostatní:
Zdravím všechny, hledám zajímavé a schopné lidi, které by měli zájem si společně vytvořit filmový štáb. Jsem studentkou třetího ročníku filmové školy se zaměřením na Režii a na přelomu roku 2017/2018 budu točit svůj absolventský film. A tak bych tu ráda našla lidi, kteří by rádi točili a ovládají nějakou filmovou profesi (nebo chtějí ji ovládat) čí potřebují získat nové zkušenosti. V případě spokojenosti je možná spolupráce na dalších filmech, s časem také na honorovaných projektech. Prosím pouze zodpovědné lidi. Děkuji. PRAHA
Inzerát vložen před: 6 týdnů 3 dny Kontakt
Hledáme herce:
Dobrý den, hledám herečku ve věku od 3-6 let. Nemusí mít vůbec žádné zkušenosti, role je to poměrně snadná. Točím film na téma beznaděje, točit se bude v Brně. Role není honorována, rodičům bych poslal scénář, případně vysvětlil o čem film je. Předem děkuji za odpovědi. S pozdravem Vladimír Petrželka
Inzerát vložen před: 6 týdnů 3 dny Kontakt
Hledáme herce:
Divadlo Zaseto (Praha). Hledáme zkušeného a nadaného herce. Výhradně vlastní tvorba. Nabídky zasílejte na adresu: produkce@e-ucs.cz www.divadlozaseto.cz
Inzerát vložen před: 6 týdnů 5 dnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Veselá divadelní společnost, o. p. s. hledá v Brně prostor na zkoušení. Potřebujeme uzavřený prostor pro zhruba deset lidí, kde budeme zkoušet novou hru, soc. zařízení a malou obsazenost (plánujeme zkoušet denně). Cena dohodou, další podrobnosti je potřeba domluvit s vedením divadla.
Inzerát vložen před: 7 týdnů 17 hodin Kontakt
Hledáme herce:
Jsme pražské Divadlo Traverza, máme na kontě 3 autorské hry a čtvrtá se chystá. Hrajeme a zkoušíme v Rock Café. Přijmeme do souboru 2 muže a 2 ženy ve věkové kategorii 25 - 40 let, podmínkou výborná výslovnost a alespoň minimální herecké zkušenosti. Pošlete něco o sobě + aktuální foto. Budeme se těšit!
Inzerát vložen před: 7 týdnů 1 den Kontakt
Hledáme herce:
Do nového projektu skupiny Majky a spol., hledáme nadané mladé či starší umělce kteří mají co ukázat. Jedná se o zábavný pořad který, se bude hrát lidem v domovech důchodců, psychiatrických léčebnách aj. Tento projekt se bude zkoušet od září a bude se hrát od října-prosinec (zpravidla o víkendech) Co z tohoto budete mít? Jedná se o projekt podpořený Fokusem Vysočina takže Vás bude čekat medializace, skvělá zkušenost, super parta, proplacená cesta na vystoupení, na vystoupení jídlo a pití, profesionální přístup. Pokud máte zájem prosím kontaktujte nás a na všem se domluvíme.
Inzerát vložen před: 7 týdnů 6 dnů Kontakt
Hledáme herce:
Točíme amatérský videoklip a hledáme herce (nemusí mít zkušenosti), který splňuje následující podmínky: muž mezi cca 36-42 lety, hnědé oči a vlasy, bez vousů nebo strniště. Sportovní typ. Bude hrát doktora, ale nepůjde o žádné náročné scény, bude to jen pár záběrů, jak se prochází v nemocnici. Zájemci prosím posílejte AKTUÁLNÍ foto a informace o vás na náš mail. Děkujeme!
Inzerát vložen před: 8 týdnů 1 den Kontakt
Hledáme herce:
Hudebně taneční soubor z Prahy (stylizovaný folklór) hledá pro nové představení "Cesta kolem světa" (písně cizích národů s působivými choreografiemi a kostýmy) mladého charismatického zpěváka ve věku od 20 do 30 let. Pokud by dovedl navíc zahrát i na nějaký hudební nástroj, je to plus (ale není podmínkou). Zkoušky po domluvě na Praze 6. Více informací rádi sdělíme vážným zájemcům po e-mailu.
Inzerát vložen před: 8 týdnů 3 dny Kontakt
Hledáme herce:
Hledáme herce na srpnové natáčení amatérského dramatu. - Žena (17-21 let) - Žena (20-25 let) - Muž (25-30 let) - Muž (19-25 let) - Muž (50-60 let) Dále také komparz (muže a ženy ve věku 17- 60 let) Hodit se bude i několik lidí do štábu.
Inzerát vložen před: 8 týdnů 3 dny Kontakt
Poptávka ostatní:
Hledáme schopná štáb i s vybavením pro zrealizování projektu! Pište na mail.
Inzerát vložen před: 8 týdnů 4 dny Kontakt