Inzerce: poptávka vybavení

Poptávka po vybavení:
Do nové hry sháníme paravan a starou vanu. lépe za symbolickou cenu. Odvoz po Praze bychom zajistili.
Inzerát vložen před: 1 rok 2 týdny Kontakt
Poptávka po vybavení:
Zdravím. na tento víkend (12-13.8) sháníme lidi do štábu. A to i s vybavením. Potřebujeme kameramana s dobrou kamerou, zvukaře s dobrým mikrofonem, atd. atd.
Inzerát vložen před: 1 rok 13 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Veselá divadelní společnost, o. p. s. hledá v Brně prostor na zkoušení. Potřebujeme uzavřený prostor pro zhruba deset lidí, kde budeme zkoušet novou hru, soc. zařízení a malou obsazenost (plánujeme zkoušet denně). Cena dohodou, další podrobnosti je potřeba domluvit s vedením divadla.
Inzerát vložen před: 1 rok 14 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Zdravím. Na měsíc srpen tohoto roku hledám vybavení a techniku a natáčení am. drama seriálu (první díl) Jde o několik natáčecích dní. Kamery, drony, kolejnice, jeřáby, mikrofony prostě vše.. Pokud máte takové vybavení, rád se s Vámi domluvím na spolupráci na prvním dílu a možná i na těch dalších.
Inzerát vložen před: 1 rok 19 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Dobrý den, jsme brněnská divadelní společnost a hledáme prostor pro svou hru Kocour v botách. Premiéru měla 8. dubna v Klubu Leitnerka, ale v tuto chvíli ji chceme nabídnout MIMO město Brno, někde v okolí. Pokud máte zájem, abychom představení sehráli u vás, a můžete nám nabídnout prostor, pak nás prosím zkontaktujte a domluvíme se na podmínkách. Díky.
Inzerát vložen před: 1 rok 28 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Zdravíme, jsme začínající ochotnický spolek z Liberce a je toho hodně, co ještě nemáme. Třeba zkušebnu. Nebo praktikábly (které budeme potřebovat, pokud prostory pro zkušebnu najdeme). Nebo židle (na nichž je naše první hra založena). Hodila by se nám i stará hnědá kožená školní žíněnka. Kdybyste o něčem věděli, dejte vědět, prosím. Děkují členové divadla PoDiVín.
Inzerát vložen před: 2 roky 23 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Začínající ochotnický divadelní soubor z okolí Prahy hledá k zapůjčení, případně k levnému odkupu KULISY a jiné doplňky ke hře Charleyova teta. Za Vaše nabídky předem děkujeme.
Inzerát vložen před: 2 roky 32 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Hledám vhodný kostým na postavu ředitele cirkusu, konkrétně nějaké pestrobarevné sako, případně fráček o velikosti XL, případně XXL. Kdyby se někdo našel, prosím o foto do mailu. Díky!
Inzerát vložen před: 2 roky 33 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Jsme zkušený ochotnický divadelní soubor a hledáme dlouhodobý pronájem prostor na zkoušení, potažmo i hraní a sklad kulis na rozumné peníze v Praze (nejlépe ne úplně na okraji).
Inzerát vložen před: 2 roky 39 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Začínající divadelní soubor z Prahy hledá k zapůjčení, případně k levnému odkupu gotické kostýmy a doplňky zbroje husitského období. Za Vaše nabídky předem děkujeme.
Inzerát vložen před: 2 roky 41 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Sháním uniformu policisty ze současné doby. Velikost XL nebo XXL. Děkuji za odpověď
Inzerát vložen před: 3 roky 12 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Kdo věnuje za odvoz nebo levně prodá divadelní kulisy a kostýmy? Jsme začínající ochotnický spolek. Prosím nabídněte...
Inzerát vložen před: 4 roky 14 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Hledáme schopného kameramana se svojí technikou,,natáčíme "demo" pro filmovou společnost,čtyři povídky dle scénáře.odpovíme všem zajemcům
Inzerát vložen před: 4 roky 20 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Pro naše domácí rodinné loutkové divadélko JITŘENKA ŠTERNBERK potřebujeme vyrobit marionetovou loutku HLEMÝŽDĚ o velikosti asi cca 12 cm s pohyblivou hlavou a pružnýma ,,tykadlama". Najde se mistr, který by nám takovouto loutku do pohádek vyrobil? Časem možno i jiné loutky podobného ražení - z hmyzu. Děkujeme.
Inzerát vložen před: 4 roky 32 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Potřebujete se zbavit divadelních kulis, které vám někde leží a již je nepoužíváte? Organizujeme divadelní kroužky pro děti základních škol a sháníme jednoduché a snadno převozitelné, levné, vybavení pro amatérské divadlo. Díky předem za nabídky.
Inzerát vložen před: 5 let 1 týden Kontakt
Poptávka po vybavení:
Sháníme kostým medvěda - maskota - s velkou hlavou. Zapůjčení nebo i možný odprodej. Děkuji za nabídky
Inzerát vložen před: 5 let 13 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Pro naše rodinné domácí loutkové divadélko JITŘENKA ŠTERNBERK potřebujeme zakoupit různé loutkové kulisy, dekorace, rekvizity, knihy, časopisy, hry i loutky marionety do výšky 20 cm, stará zachovalá loutková divadla, opony a jiné loutkové potřebnosti zejména do roku 1950. Cenu respektujeme. Aktivně doma hrajeme zadarmo dětem i dospělým zejména předválečné nejrůznější hry a pohádky.
Inzerát vložen před: 5 let 31 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Dobry den, shanim kostým pro roli písaře ze 14 stoleti. Vše ve velikosti XXL. Nabídněte prosím.
Inzerát vložen před: 5 let 33 týdnů Kontakt
Poptávka po vybavení:
Potřebujeme půjčit na dvě představení četnickou uniformu:třicátá léta minulého století.Nabídněte prosím.DS Máj Tatobity u Turnova
Inzerát vložen před: 6 let 3 týdny Kontakt
Poptávka po vybavení:
Sháníme hrací automat i nefunkční (klidně i poškozený) jako kulisu do divadla. Brno, Hodonín a okolí.
Inzerát vložen před: 6 let 4 týdny Kontakt
Poptávka po vybavení:
Dobrý den, pro naše divadelní vystoupení v rámci divadelního festivalu s účastí lidí s postižením bychom potřebovali na cca 14 dnů (20.9.-4.10.) půjčit kostýmy - hlavně pánské, asi 5 postav, začátek 19.století - pokud byste měli v nějakém pražském divadle možnost, budu vděčná za kontakt, za radu. Děkuji.
Inzerát vložen před: 6 let 11 týdnů Kontakt