Inzerce: výměna ostatní

Výměna:
HLEDÁM SCENÁRISTU NEZAUJATÉHO PŘEDPOJATOSTI PŘEDSUDKAMI U SUDKAMI....KTERÝ BY MI PORADIL ČI SDĚLIL CENOU INFORMACI NA CO SI DÁT POZOR JAKO AUTOR PODLE KTERÉHO SE NATÁČÍ CELOVEČERNÍ FILM I O PRVNÍCH ZÁLEŽITOSTI.... OHLEDNĚ LICENČNÍ SMLOUVY ODMĚNA BUDE JISTÁ.
Inzerát vložen před: 1 rok 42 týdnů Kontakt
Výměna:
HLEDÁM SCENÁRISTU NEZAUJATÉHO PŘEDPOJATOSTI PŘEDSUDKAMI U SUDKAMI....KTERÝ BY MI PORADIL ČI SDĚLIL CENOU INFORMACI NA CO SI DÁT POZOR JAKO AUTOR PODLE KTERÉHO SE NATÁČÍ CELOVEČERNÍ FILM I O PRANÍCH ZÁLEŽITOSTI.... ODMĚNA BUDE JISTÁ.
Inzerát vložen před: 1 rok 42 týdnů Kontakt
Výměna ostatní:
Hledáme do kurzu historický tanec na KC -Novodvorská,zájece,kteří by rádi ztvárnili hezkou choreografii na vystoupení v Salesiánském divadle v lednu 2016 - v dubnu 2016.soutěž.Hezké tance s dějem a mluveným slovem.Název choreografie Stolístka.Začátek kursu 15.9.2015 od 19.hod. Novodvorská 1013 Tel.604205507 historickytanec@seznam.cz kurzovné 1000kč Hezká zkušenost s vystupováním v divadle a i na vystupování různých akci po CR.
Inzerát vložen před: 3 roky 10 týdnů Kontakt
Výměna ostatní:
Ahoj kamarádi. Za podpory Kulturního fondu města Zlína se nám podařilo otevřít nový krásný divadelní sál pro cca 60 lidí v prostorách staré knihovny. Mojí představou je naplnit tento prostor každý víkend pohádkami pro děti. Proto si Vás dovoluji oslovit a nabídnout Vám výměnnou hostovačku u nás ve Zlíně. Těšíme se na Vás. Lenka
Inzerát vložen před: 3 roky 30 týdnů Kontakt
Výměna ostatní:
Oznamujeme všem příznivcům loutkového divadla, že ve Šternberku na Moravě bylo založeno malé rodinné loutkové divadlo JITŘENKA. Hodláme se především vracet ke starým dobrým předválečným hrám, nebo hrám krátce poválečným. Nikoliv k moderně, ale ke klasickému původnímu hraní s loutkami 15-20 cm na drátku. Ovšem v moderním upraveném divadélku, s osvětlením, filtry a ozvučením. Dáváme dohromady bohatou knihovnu starých originálních her i kulis. Kdo provozujete podobné malé loutkové divadlo, prosím, ozvěte se na výměnu zkušeností a názorů. Vlastimil a Kateřina Hrabalovi ŠTERNBERK
Inzerát vložen před: 6 let 30 týdnů Kontakt