Dokud nás milenky nerozdělí - znovu v Hranicích

Místo a čas, kde se bude hrát
Datum a čas: 
13.01.2018 - 19:00
Kraj: 
Olomoucký kraj
Obec: 
Hranice
Upřesnění místa: 
Sokolovna, Tyršova
Kontakt na organizátory představení: 
Předprodej pro hranická představení Městská knihovna Hranice, odd. pro dospělé Ester Králová tel.: 604 693 015 Kavárna U Mlsné kočky Věra Šindlerová tel.: 774 899 148
Podrobnější informace o představení
Autor: 
Eric Assous
Typ představení: 
repríza
Kolikátá repríza: 
6

Stejně jako jejich čerstvě vdaná dcera, i Rosalie a Francis si kdysi slíbili „V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí“. A právě ve svatební den jejich potomka rekapitulují svůj dosavadní manželský život. A určitě by se shodli, že mají šťastné manželství, kdyby se ale právě v tento den neprovalilo, že Francis žije dvojí život. Má totiž milenku! A přes nenadálé snahy ukončit svůj románek a zachránit rodinu, kolem něj jako miny vybuchují další a další prohřešky; tedy další a další milostné aférky. Celá rodina se ocitá v komickém zmatku, Francise při každé snaze o nápravu postihuje další katastrofa, Rosalie vrací odvetný úder, dceři se za podivných okolností hroutí manželství a další postavy celý děj ještě dál humorně zamotávají.
Brilantní situační komedie plná zvratů a záměn, o tom, kolik milenek je zapotřebí ke zkáze jednoho dlouholetého manželství.

Informace o souboru
Kraj, odkud soubor pochází: 
Olomoucký kraj
Domovská scéna souboru (obec, odkud soubor pochází): 
Sokolovna Hranice
Název souboru: 
Divadlo Ventyl
Obrázky
Dokud nás milenky nerozdělí - znovu v Hranicích

Přihlášení

FACEBOOK