Divadlo u.s.MARVIN: Pozvánka na představení ZABIJU TĚ SEKEROU! (10 let na scéně)

Místo a čas, kde se bude hrát
Datum a čas: 
25.01.2018 - 19:30
Kraj: 
Praha
Obec: 
Praha - Nové Město (Petrská čtvrť)
Upřesnění místa: 
Studio Paměť, Soukenická 29, Praha – Petrská čtvrť (spojení: =M= Florenc, nám. Republiky, TRAM Dlouhá třída, Masarykovo nám., Bílá labuť, Těšnov, BUS Petrské nám.)
Kontakt na organizátory představení: 
https://www.facebook.com/events/1107574306045257/
Podrobnější informace o představení
Autor: 
Pavel Trtílek
Typ představení: 
repríza

PRAHA – Před 10 lety měla na premiéru zřejmě nejdiskutovanější inscenace Divadla u.s.MARVIN „Zabiju tě sekerou!“ od brněnského autora Pavla Trtílka.

V letošním roce slaví Divadlo u.s.MARVIN dvě jubilea. Jako první si připomene desáté výročí od prvního uvedení inscenace „Zabiju tě sekerou!“. Činoherní inscenace, která jako by se trefila někam mezi žánry. Inscenace, která je jednou provázena po celou dobu bouřlivým smíchem publika, jindy diváci zvážní… Inscenace, se kterou to nemají lehké ani na soutěžních festivalech, protože porotci nevědí, do jaké škatulky ji zařadit. Inscenace, která jistě nikoho nenechá chladným.

Večer věnovaný deseti letům této inscenace proběhne v samém centru Prahy, v části Nového Města zvané Petrská čtvrť ve čtvrtek 25. ledna 2018.

Drastická groteska o střetu dvou stárnoucích primitivů a jejich dcery, na niž už zapomněli a která je jde se svým přítelem navštívit. Naposled je viděla, když jim byla ve svých třech letech úřady odebrána… O ošidných návratech domů vypráví inscenace, která získala 3. místo na přehlídce experimentálního a alternativního divadla v Plasech a byla doporučena na celostátní přehlídku experimentálního a alternativního divadla „Šrámkův Písek“ (ač inscenace sama není ani alternativní ani experimentální). Dále získala ceny za herecké výkony i na dalších přehlídkách, z jiných byla porotou nemilosrdně vyfakována.

Termín: Čt 25.1.2018 od 19.30h
Název: Zabiju tě sekerou!
Autor: Pavel Trtílek
Režie: Marek Ondra
Místo: Studio Paměť, Soukenická 29, Praha – Petrská čtvrť (spojení: =M= Florenc, nám. Republiky, TRAM Dlouhá třída, Masarykovo nám., Bílá labuť, Těšnov, BUS Petrské nám.)
Vstupné: 100,- Kč
Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1107574306045257/

Informace o souboru
Kraj, odkud soubor pochází: 
Praha
Domovská scéna souboru (obec, odkud soubor pochází): 
Praha-Žižkov
Název souboru: 
Divadlo u.s.MARVIN
Obrázky
Divadlo u.s.MARVIN: Pozvánka na představení ZABIJU TĚ SEKEROU! (10 let na scéně)
Divadlo u.s.MARVIN: Pozvánka na představení ZABIJU TĚ SEKEROU! (10 let na scéně)
Divadlo u.s.MARVIN: Pozvánka na představení ZABIJU TĚ SEKEROU! (10 let na scéně)

Přihlášení

FACEBOOK