Dočasné pozastavení příjmu inzerátů

Vážení přátelé,
vzhledem k tomu, že míra spamu v poslední době překročila únosnou míru a systém, na kterém běží tyto stránky už si s ním nedokáže poradit, připravujeme pro vás nový web, který by to měl vyřešit. Do té doby je přidávání nových inzerátů pozastaveno. Předpokládaný termín spuštění nového webu: do 10.3.2019.
Děkujeme za pochopení!

DOSPĚLÍ (pro radost) DĚTEM

Datum konání: 
08.05.2018 - 13.05.2018
Místo konání
Kraj: 
Vysočina
Obec: 
Havlíčkův Brod
Upřesnění místa: 
Kulturní dům Havlíčkův Brod
Kontakt
Kontakt na organizátory: 
adivadlo.h.brod@seznam.cz

27. ročník regionální postupové přehlídky činoherních divadelních souborů hrajících pro děti a mládež.

Regionální přehlídka divadla pro děti a mládež se koná už po sedmadvacáté.
Výstavou dětských výtvarných prací na téma Moje nejmilejší pohádková postava začíná v úterý 8. května 2018 v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě 27. ročník regionální postupové divadelní přehlídky inscenací činoherního a hudebního divadla pro děti a mládež Dospělí (pro radost) dětem 2018. Akci pořádá ADIVADLO, z. s. Havlíčkův Brod, za podpory Města Havlíčkův Brod, Kraje Vysočina, Ministerstva kultury ČR, VSVD Hradec Králové a KD Ostrov Havlíčkův Brod.
Hlavní část přehlídky se uskuteční od pátku 11. do neděle 13. května, kdy se divákům představí se svými inscenacemi divadelní soubory nejen z regionu Vysočiny. Jde především o pohádková představení, která na obou jevištích KD Ostrov zahrají divadelní soubory z Třeště, Třebíče, Benešova, Heřmanova Městce, Prahy, Turnova a Sadské.
Brodská regionální přehlídka neprofesionálních divadelních soubo

Obrázky
DOSPĚLÍ (pro radost) DĚTEM
DOSPĚLÍ (pro radost) DĚTEM
DOSPĚLÍ (pro radost) DĚTEM
Přílohy

Přihlášení

FACEBOOK