Dočasné pozastavení příjmu inzerátů

Vážení přátelé,
vzhledem k tomu, že míra spamu v poslední době překročila únosnou míru a systém, na kterém běží tyto stránky už si s ním nedokáže poradit, připravujeme pro vás nový web, který by to měl vyřešit. Do té doby je přidávání nových inzerátů pozastaveno. Předpokládaný termín spuštění nového webu: do 10.3.2019.
Děkujeme za pochopení!

Setkání divadel - Malé jevištní formy 2018

Datum konání: 
16.03.2018 - 17.03.2018
Místo konání
Kraj: 
Zlínský kraj
Obec: 
Valašské Meziříčí
Upřesnění místa: 
Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí sídlící v zámku Žerotínů.
Kontakt
Kontakt na organizátory: 
Magda Siekliková tel. 739 281 416. email: sieklikova@kzvalmez.cz

Meziříčský zámek Žerotínů bude opět po roce patřit amatérským divadelníkům, kteří budou v průběhu dvou dnů soutěžit o postup na celostátní přehlídky.

Také letos se návštěvníci mohou těšit na stálé tváře přehlídky jako soubory Tom a Jeff z Havířova s novou autorskou divadelní hrou nazvanou Déšť, ZDIVIDLA LDO ZUŠ ze Slezské Ostravy, kteří přivezou představit narozeninový manifest dvou princezen, alias hru Už brzy dozpívám a inscenaci Sůl a tabák i novojičínský občasník NJ feat. Uhřík, jež nastudoval hru Půlka garáže. Z místních souborů vystoupí improvizační těleso Valaši v pohybu s hrou 7570_1, nově vzniklý soubor Visceralis rete s hrou Pravda!!! a Divadlo 42°C uvede inscenaci (P)okraj. Dále si přijedou zahrát také soubory Kufr a kohout ze Štramberku, Epic Dram z Frenštátu pod Radhoštěm, Nahé divadlo a soubor My…! z Rožnova pod Radhoštěm i soubory Červiven senior a Červiven s Krnova.

Všechny soubory bude hodnotit odborný lektorský sbor Sylvie Rubenová a Ema Zámečníková v čele s předsedou poroty Petrem Vášou.

Obrázky
Setkání divadel - Malé jevištní formy 2018
Setkání divadel - Malé jevištní formy 2018
Setkání divadel - Malé jevištní formy 2018

Přihlášení

FACEBOOK