Dočasné pozastavení příjmu inzerátů

Vážení přátelé,
vzhledem k tomu, že míra spamu v poslední době překročila únosnou míru a systém, na kterém běží tyto stránky už si s ním nedokáže poradit, připravujeme pro vás nový web, který by to měl vyřešit. Do té doby je přidávání nových inzerátů pozastaveno. Předpokládaný termín spuštění nového webu: do 10.3.2019.
Děkujeme za pochopení!

Hledáme herce

Pro projekt Senior bez nehod, který organizuje naše společnost Echopix s.r.o., hledáme začínající i zkušené herce. Jedná se o turné, startující v září letošního roku, které je realizováno formou přednášek tvořených divadelními scénkami proložené odborným výkladem moderátora. Hledáme čtyři herce či herečky v důchodovém věku (není podmínkou) s chutí vyzkoušet něco jiného a cestovat po celé ČR. Výměnou nabízíme dlouhodobou spolupráci, příjemné pracovní prostředí v kamarádském kolektivu a odpovídající finanční ohodnocení (35 000 - 45 000 měsíčně). Zázemí v Moravskoslezském kraji podmínkou!
Kontakt: 

Pokud Vás či někoho z Vašeho spolku/divadla naše nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@seniorbeznehod.cz nebo volejte +420 725 988 064

Přihlášení

FACEBOOK