Dočasné pozastavení příjmu inzerátů

Vážení přátelé,
vzhledem k tomu, že míra spamu v poslední době překročila únosnou míru a systém, na kterém běží tyto stránky už si s ním nedokáže poradit, připravujeme pro vás nový web, který by to měl vyřešit. Do té doby je přidávání nových inzerátů pozastaveno. Předpokládaný termín spuštění nového webu: do 10.3.2019.
Děkujeme za pochopení!

Nerušit prosím aneb Dvouplošník v hotelu Westminster

Místo a čas, kde se bude hrát
Datum a čas: 
07.10.2018 - 19:00
Datum a čas: 
11.11.2018 - 19:00
Kraj: 
Praha
Obec: 
Praha 6
Upřesnění místa: 
Divadlo Semafor
Kontakt na organizátory představení: 
Kateřina Filla Věnečková, katerina.veneckova@seznam.cz, tel.:775 268 733 Vstupenky na www.webticket.cz nebo u organizátora
Podrobnější informace o představení
Autor: 
Ray Cooney
Typ představení: 
repríza
Kolikátá repríza: 
9

Komedie
Jsou hotely, které vás přivítají s vlídnou tváří, s otevřenou náručí, s lehounkým voňavým vánkem ve svých pokojích či apartmánech, prostě vy už při vstupu do budovy poznáte, že tento hotel čekal jenom na vás. Pak jsou ovšem hotely, kde už při vstupu poznáte, že „tento hotel čekal jenom na vás“. Chystá se vás uchopit do svých neosobních nevlídných pokojů, ve kterých není ani stopa po vůni dobra. Co se má stát, stane se naprosto obráceně, všichni hoteloví hosté bloudí a tápou. Ti, kteří se chtějí schovat, jsou ihned odhaleni… ti, kteří chtějí ztrestat nepravosti, jsou nepochopeni… záletníci jsou bez záletů… a hotel chrochtá blahem. Ano, jsou i takové báječné a krásné hotely jako je Hotel Westminster , ale ruku na srdce, poznáme do které kategorie patří ? Tak pozor, pozor….!

Informace o souboru
Kraj, odkud soubor pochází: 
Středočeský kraj
Domovská scéna souboru (obec, odkud soubor pochází): 
Dobřichovice
Název souboru: 
Dobřichovická divadelní společnost z.s.
Obrázky
Nerušit prosím aneb Dvouplošník v hotelu Westminster
Nerušit prosím aneb Dvouplošník v hotelu Westminster

Přihlášení

FACEBOOK