Dočasné pozastavení příjmu inzerátů

Vážení přátelé,
vzhledem k tomu, že míra spamu v poslední době překročila únosnou míru a systém, na kterém běží tyto stránky už si s ním nedokáže poradit, připravujeme pro vás nový web, který by to měl vyřešit. Do té doby je přidávání nových inzerátů pozastaveno. Předpokládaný termín spuštění nového webu: do 10.3.2019.
Děkujeme za pochopení!

Ostravské Buchary 2019

Datum konání: 
27.03.2019 - 31.03.2019
Místo konání
Kraj: 
Moravskoslezský kraj
Obec: 
Ostrava - Michálkovice
Upřesnění místa: 
Kulturní dům Michálkovice
Kontakt
Kontakt na organizátory: 
buchary@centrum.cz

Devátý ročník krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla Ostravské Buchary.
O postup na celostátní přehlídku bude soupeřit 8 amatérských divadelních souborů z Moravskoslezského kraje: Proskovické divadlo Nad Struhou, Dodivadlo Dobroslavice, DS Na štaci Němčice, Lidové divadlo Krnov, Divadlo Grunt Háj ve Slezsku, Venkovské divadlo s.r.o. Stará Bělá, K.V.A.S. Karviná a BOBAN Bohumín. Nesoutěžně vystoupí účastníci kursu režie při Lidové konzervatoři Ostrava se svým absolventským představením.
Diváci se mohou po každé inscenaci aktivně zúčastnit rozborových seminářů s odbornými lektory a přidělit známku o nejlepší diváckou inscenaci přehlídky.
V odborné porotě zasednou: Sylvie Vůjtková – dramaturgyně Národního divadla moravskoslezského, Václav Klemens – umělecký šéf a režisér Divadla loutek Ostrava a Petr Kracik – ředitel Těšínského divadla a divadelní režisér.
Vstupenky a permanentky lze zakoupit přímo na místě před každým představením.

Obrázky
Ostravské Buchary 2019
Ostravské Buchary 2019

Přihlášení

FACEBOOK