poptávka
herci
Dobrý den,
chtěl bych tu získat nějaké kontakty na herce, herečky, režiséry ostatní příbuzné profese z okolí Jindřichova Hradce. Nezáleží mi na tom, jestli jsou vystudovaní, nebo jen prostí nadšenci. Důležitý je zájem spolupracovat i na věcech, které nejsou výdělečné.
Pohybuju se okolo muziky a snažím se (nejen) místním kapelám poskytnout určitou úroveň audia a videa. Věc beru vážně a tak si můžu dovolit tvrdit, že nejsem úplný amatér — jak vědomostmi, tak vybavením. Občas se objeví dobrý nápad na videoklip, ale zkrachuje to na obsazení. Ne všechno totiž zvládne sestřenice, nebo sousedovic Pavlík. Hledám tak skupinu lidí, kterým bych mohl bez ostychu poslat "scénář" a ten by neskončil rovnou v koši. Dialog, kritika a úpravy by byly jen vítané, přecejen jsem spíš zaměřený na technickou stránku věci.
Na oplátku můžu sebe a moje hračky poskytnout i opačným směrem — natočit třeba vaše vystoupení, nebo jinou prezentaci. Sním o práci na krátkých filmech, i kdyby to bylo jen na pozici "DP" ...čert to vem, klidně "2nd AC", případně svačinář. Pro techniky rovnou uvedu, že video mám postavené okolo GH5S, takže nejsem naivka co pobíhá se sportovní kamerou na gimbalu z aliexpresu a říká tomu umění ;).
Víc se můžeme pobavit na uvedených kontaktech.

Hezký den!
Kontaktní osoba
Peťa Miloš
Telefon
stáří inzerátu: 1 rok 8 měsíců