poptávka
herci
HLEDÁME HERCE, HEREČKY pro LETNÍ SEZÓNU SITE SPECIFIK PŘEDSTAVENÍ V SRDCI VYSOČINY!
"Připojte se k nám a rozviňte svůj talent v improvizaci a charakterních rolích, kde každé představení je novým dobrodružstvím. Stante se nejen hercem, ale i součástí přátelského týmu, který společně tvoří a rozklízí dějiště nezapomenutelných historek. A pokud žijete v srdci Vysočiny nebo máte chuť za kulturou cestovat, jsme tu pro vás, abychom vám pomohli na vaší cestě za uměním."

CO PROTO MUSÍŠ UDĚLAT? -
"Začněte svou cestu k nám jednoduchým krokem - pošlete nám něco o sobě a nechte své zkušenosti promlouvat za vás. Vaše fotografie a CV jsou vaší vizitkou, která otevře dveře do světa, kde každý příběh ožívá. Tato příležitost je vaším prvním krokem k připojení se k inovativnímu a dynamickému divadelnímu souboru."

CO SE BUDE DÍT PAK? -
"Po odeslání vašich informací vám garantujeme, že se s vámi spojíme - protože každý talent zaslouží naši pozornost. Osobní setkání je dalším krokem na cestě, kde společně prozkoumáme možnosti vašeho zapojení a potenciálu pro naše jedinečné divadelní projekty. U nás není nikdy jednosměrná komunikace; vaše vášeň pro divadlo je pro nás stejně důležitá jako pro vás."

NĚCO MÁLO O NÁS -
Naše cesta začala snem - snem o divadle, které by spojilo vášeň pro historii a umění v jedno. Chtěli jsme vytvořit místo, kde byste nejen sledovali příběhy, ale stali se jejich součástí. Kde by každé slovo, každý kostým, každý rekvizita dýchaly autenticitou a kde by každá scéna byla jako okno do minulosti. Přidej se na naší cestu za poznáním a uměním.
Kontaktní osoba
Michal Hájek, DiS.
Telefon
stáří inzerátu: 3 months 1 week